Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szerint sokat panaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint sokat panaszkodok? Ez nekem nagyon bántó, nem tudom, mennyire lehet igaza. Második babánkat várom, 6. hónap végén járok. A 20 hónapos tesó mellett nyilván nehezebben bírom, mint az első várandósságot.

Figyelt kérdés
Eleinte a rosszullétek, most a terjedelmes pocakom nehezítik meg a dolgokat. De így is kimegyünk a kisfiammal minden nap, bent elvégzem a házimunkát, amíg a férjem dolgozik. Főznöm nem kell mindig, ez nagy segítség, van mosogatógép, robotporszívó is, tehát nem szakadok meg, de nagy hassal minden macerásabb, mint egyébként. Sajnos ő még azt a nézetet vallja (így nőtt fel), hogy minden a nő feladata, aki persze sosem panaszkodik...szerintem ebből a mintából fakadnak a problémáink. Olyan, mintha néha nem egy nyelvet beszélnénk. Látja rajtam, hogy fáradt vagyok, kínlódok, és néha már ő mondja, hogy pihenjek le, ha itthon van és játszik ő a kisfiunkkal - de már többször megkaptam tőle, hogy mindig van valami bajom és negatív vagyok. Elég rosszul esik, és ha ezt mondom/mutatom felé, látom rajta, hogy nem érzi át. Sokkal több megértésre vágyom, de biztosan a hormonok miatt is reagálok érzekenyebben a dolgokra... ezért vagyok kíváncsi más kismamák, feleségek tapasztalataira, nem konkrétan a terhességgel, hanem a panaszkodással kapcsolatban. Sokszor nincs már erőm sem türelmesnek lenni, sem megjátszani, hogy semmi bajom. Ő meg mintha ezt várná el... és így még nekem van lelkiismeret-furdalásom, hogy nem vagyok elég jó anya és jó feleség.

2022. jan. 27. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

"ő még azt a nézetet vallja (így nőtt fel), hogy minden a nő feladata"

Ez csak a második terhesség alatt derült ki? :/

2022. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Én nem vagyok a férjed, de így is látom, hogy mindig van valami bajod, és negatív vagy!:)
2022. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Érzéketlen here férjnek szüli a csaj a többedig gyereket és nem érti mi a gond. Komolyan ennyi ilyen szánalom nő van, vagy csak itt gyakorin provokál valaki? Kb minden másnap van ilyen kérdés.
2022. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as, próbáltam keresni hasonló kérdéseket többféle kulcsszóval, nem találtam, ezért írtam ki a sajátom. Nem járok ide minden nap. Ezek szerint igen, ennyien vagyunk. Szomorú (vagy szánalmas, vagy mindkettő).
2022. jan. 27. 15:44
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Talán el kellett volna gondolkodni a vallott nézetein a házasság előtt, de legkésőbb akkor, amikor ennek ismeretében bevállaltad kis korkülönbséggel a másik gyereket is. Eső után köpönyeg már, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy elvileg érett, felnőtt emberek képtelenek gondolkodni, csak fejest ugranak a kútba majd lesz valami címszóval, aztán meg jajgatnak.

Nem is értem mit vártál egy 20 hónapos gyerek mellett ilyen gondolkodású férjjel. Talán várni kellett volna a mostani terhességgel, amíg a nagyobb gyerek idősebb lesz, ha ennyire nem bírod a megpróbáltatásokat.

2022. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Lesznek még itt bajok!

Emlékszel mit énekelt az Apostol? "Utólag már sopánkodni kar"

2022. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesznek, már régen vannak bajok, csak a kérdező is inkább hitt a mesékben, hogy majd miatta megváltozik a férj. Milyen meglepő, hogy ezúttal sem történt változás ugye?
2022. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Hihetetlen, ahogy fikázzátok itt a férjet, miközben a kérdezőnek saját bevallása szerint arany élete van!


Nem kell mindig főznie, megvan minden kényelmi luxus felszerelés a takarításhoz, a férj foglalkozik a másik gyerekkel, és pihenni küldi a feleségét! De ez is kevés!


Elképesztő, hogy a mai nők többsége már tényleg semmire sem jó! Egyszerűen szánalmas!

2022. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

"Elképesztő, hogy a mai nők többsége már tényleg semmire sem jó! Egyszerűen szánalmas!"

Úgy érted ez a nő.

2022. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne panaszkodj. Örülj annak, ami jó, és amikor fáradt vagy, szó nélkül ülj le, vagy pihenj, ahogy éppen lehet.
2022. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!