Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők számára az miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára az miért olyan zavaró, ha a párjuk megnézi az utcán a látnivalókat, egy-egy szebb mellet vagy feneket?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavarna, ha a barátnőd megnézné az utcán sétáló férfiakat, miközben veled van?
2022. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az zavar ha diszkréten megnézi, mert én is megnézek nőket, férfiakat egyaránt. Az zavar ha nyálcsorgatva bámul, és “látnivalóknak” nevez emberi testrészeket. Bár ilyen emberrel össze se jövök 🤷🏻‍♀️
2022. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%

If my girlfriend is plain, then? I think a neat appearance is very important.


(one womanizer fellow)

2022. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdekel, de ha megcsal repül. Plusz amíg ő másokat néz, addig engem is megnéznek mások, ez egy hurok 🤣
2022. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Mi együtt szoktuk őket nézni, és kitárgyaljuk :D
2022. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Noren1989 ***** válasza:
96%

Tiszteletlenség, kisbarátom.


Ha megvan maga a kifejezés.

2022. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan! Amíg ő más nőket néz, engem is más pasik megnéznek🤷‍♀️
2022. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Mert szánalmas és megalázó. Annyira nevetségesen érzem magam, mint mikor cigányokat látok egymással hangosan ordibálni. Olyankor is mindig arra gondolok, hogy mennyire égne a pofám, ha valaki velem csinálná ezt. Én nem akarom úgy érezni magam, főleg nyilvánosan, hogy na nézzétek a szerencsétlent, annyira kétségbeesett, hogy kukázott magának egy ilyen neveletlen tuskó kant és büszkén kocog mellette, miközben az már keresi a szemeivel az utódját. Nézzétek szerencsétlent, mennyire szánalmas, hogy egy ilyen hitvány férfi jutott csak neki, akinek nem is ő kell, nincs is oda érte, nem is fontos neki, hogy hogy érez a csaj. Ez az ostoba nyomorult meg még vigyorog mellette...



Mikor látok egy férfit, aki más nőt vagy engem bámul, ez jár a fejemben. Hogy mekkora egy primitív állat. És mennyire szánalmas.



És akaratlanul is azt gondolom, mint az áruházban hörögve fetrengő, üvöltő gyerek láttán: jó ég, mennyire örülök, hogy nekem nincs ilyenem. Mennyire szánalmasak a szülei, hogy ezt hagyják neki. Mennyire kínos az egész. De szerencsére nem az én problémám, mert nekem nincs ilyenem.

2022. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ha a párod szépen megkér valamire, hogy ne csináld, mert cikinek, megalázónak érzi és rosszul esik neki, de te ennek ellenére csinálod és élvezed, miközben ő szenved tőle, akkor egy normálatlan büdös majom vagy, akinek nem való az a kapcsolat.


Teljesen mindegy, hogy mennyire jogos, hogy ez valakit zavar. Ha megkér rá, hogy ne csináld, akkor miért nem ér annyit neked, hogy ne csináld? (márpedig ez egy könnyen teljesíthető kérés, ami nem kerül semmibe, csakúgy mint nem tolni a kúrólájkokat mindenhova, ahol valagat látsz) És itt nem arról van szó, hogy valamire ránézel, hanem hogy konkrétan bámulod, követi a szemed, a fejed és akár az egész nyomorult gyík tested a mozgását. Tudom, milyen ha bámulnak és még nekem is kellemetlen, nemhogy annak, aki helyett bámulnak.

2022. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8


Én azt mondom, hogy mindent a szemnek, semmit a kéznek!

2022. febr. 5. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!