Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a legjobb barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a legjobb barátomnak h bejön nekem mint pasi. "Lekoptatott" h inkább maradjunk barátok. De ezek után hogyan nézzek rá? Már nem a barátot fogom benne látni, hanem a pasit! :S H. E. L. P.20/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ciki...
2010. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem mondod?:S
2010. szept. 10. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Az inkább legyünk barátok-at gondolom nem kell lefordítani hogy mit jelent, tipikus csajszöveg, annyit tesz ugye hogy nem vagy az esete.

Ne törődj vele többet, közöld vele hogy barátod van elég, rá nem úgy gondoltál, úgyhogy viszlát. Legyen egy kis büszkeséged.

2010. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, ciki volt, de hány pasi jár ugyan úgy?majd idővel elmúlik ez az érzés és talán tényleg barátok maradhattok, mint mi is.
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos ez is benne van abban ha valaki elmondja egy "fiú-lány" barátságnál, hogy a másik többet jelent neki...
2010. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is ciki ez mert ez olyan, mintha azt mondanák neked, hogy meghalt a kutyád de megtarthatod. én azt javaslom beszéljétek át mégegyszer
2016. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os basszus ez nagyon nagy :))) legkozelebb idezni fogom, ha nem baj :)
2016. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!