Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? 17 voltam. Amikor ossze jottem. Vele mára 2 gyermekunk van ekozben bántalmazott megfosztott az onbecsulesemtol, mindentol amiben biztos voltam. Nem birom mar magam a tokorben sem. Nezni de

Figyelt kérdés
ekozben ugy erzem. O szeretett engem a legjobban.. Elszakitott a csaladomtól. 22 éves vagyok. Nő.. Most nem akar mar velem lenni semminek nez a legkiseebb gyermekunk 3 honapos. Semminek erzem magam tehetetlennek.. Elettelennek.. Eltartottnak öngyilkosságon gondolkodom helyesirasert elnezest nagyon gyorsan irtam a picik miatt.. Nem birok nelkule elni ugy erzem tudom ez onzo. Probalok kitartani oozitiv szavakra lenne szuksegem

2022. febr. 12. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még. A családod is biztosan megbocsájt. Ha nem bírod, akkor hagyd inkább ott. Még egy anya otthonban is átmenetileg meghúzhatod magadat. A gyerekeknek szüksége van Rád, ezt te is tudod. Gondolj arra, hogy az élet minden problémájára van kész megoldás is.
2022. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Segítségre van szükséged! nane.hu, patent.hu, eszter alapítvány
2022. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad, és hívd fel a szüleidet. Aki szeret, az nem így viselkedik. Te 2 gyerekért felelős vagy, és nekik sem jó bántalmazó családban felnőni. Hogyne tudnál nélküle élni, hiszen vele nem vagy boldog!
2022. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk 2 pici mellett nem az öngyilkosságon kellene gondolkodni... milyen anya vagy te?
2022. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván pont most lett olyan a pasi amilyen... Két gyereket azért biztos ami biztos leszültél neki.. És annyira hülye vagy, hogy most még az se merül fel benned,hogy minél hamarabb lelépj tőle.... Remélem elveszik tőled a gyerekeket, mert szülőnek alkalmatlan vagy teljesen
2022. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ossze magad, mert elveszited a gyerekeket, pedig rajtuk kivul senki mas nem fog teged szeretni feltetel nelkul az eletbe. Ez a kapcsolat bantalmazo es te is fiatal vagy, meg nem tanultad ugy meg kezelni ezeket a dolgokat. Ez a pasi kicsinal es utana meg a gyerekeid is elveszi. Azt javaslom hatarozd el magad hogy elengeded a kapcsolatot ( de meg csak magadban, ne tudja senki, mert ilyen idegallapotban nincs eselyed ellene, ezen a szar kapcsolaton belul kell osszeszedned magad es utana lepj ki stabilan), kezdj el onsegito pszichologusi konyveket olvasni mindennap kihagyas nelkul, mert az helyre fog tenni. Elso konyv amit ajanlok:gyogyulj ki szerelmi banatodbol.
2022. febr. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy az onbizalom munkafuzet barbara markwaytől.
2022. febr. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Annak aki azt mondta alkalmatlan vagyok az meg gondolkodjon el miket ir elkeseredetségemben pozitiv szavakat kértem erre több ilyen hasonlo választ kaptam. Túl leszek ezen köszönöm a biztató szavakat :) elfog költözni nem sokára. Mondván ő rossz apa.
2022. febr. 14. 00:49
 9/10 anonim ***** válasza:
De hát alkalmatlan vagy. 🤷‍♀️ Mondjuk rossz lehet ha fáj az igazság.
2022. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizu, sikerult?
2022. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!