Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Miért lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért lehet ez? Mit tehetek ellene? /Pocskondiázók kíméljenek!!!!/

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy minden párkapcsolatomat egy idő után ( általában fél év után ) megunok.

Egyszerűen kiszeretek az illetőből, vagy nem szeretem már úgy, mint az elején, vagy mint ahogy kéne....

A kapcsolat elején még igénylem a csókot, szexet, és minden intimitást, aztán ez egy idő múlva ( pár hónap ) átfordul : nem kívánom már a szexet az illetővel, megcsókolni sem akarom már...

És sajnos ez minden párkapcsolatomnál így történik....


2022. márc. 1. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Alacsony szintről válogatsz.


Olyan ez, mint a kocsi. Egy Opel Asrta nem érdekes, csak 1 hétig. De egy BMW X6 M vagy egy Jaguar, na azt nem unod meg gyorsan.

2022. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből ezt nem lehet megválaszolni.

Lehet, hogy rossz a kötődési mintád. Lehet, hogy csak pocsékak voltak a kapcsolataid, és a másik fél csak addig tett bele energiát, amíg összejöttetek, utána letojt. De az is lehet, hogy mindketten csak vártátok a sültgalambot, hogy a kapcsolat teljesen magától működni fog, és semmi erőfeszítést nem kell tenni.

2022. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A 2-esnek van igaza.

A problémát magadban kell keresned. Rossz kötődési minta. Önismeret, terápia. Hosszú út, de megéri.


Az 1-es meg egy ostoba kretén.

2022. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen nálam is volt.


egyszerűen meguntam , unalmas lett a nő, aztán már 5 km-ert sem kocsikáztam hozzá mert nem volt kedvem.

Általában olyan 1 évig húzódtak el ezek a kapcsolatok de az utolsó 3-4 hónap már csak nyűglődés volt és szinte teher.


Aztán megismerkedtem olyan nővel is akivel 5 évig voltam együtt és egyszer sem untam meg minden nap örömmel töltött el.


Egyszerűen nem találtad meg a hozzád illőt.

2022. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte biztosan kötődési minta hiánya. Nálam kb ugyanez a helyzet. Én pl addig nem is akarok kapcsolatot, amíg nem végzek a terápiával. Ajánlom neked is!
2022. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kötődési minta, vagy nem olyan embert választasz, aki nem csak a farkadat, hanem intellektusban/lelkedet is feltölti.
2022. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lennék, ha közel engednék magamhoz embereket. Jól írja a 6#, esetleg pszichológus segíthet.
2022. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Hagyj több időt az ismerkedésre, ne a csókkal, a szexszel kezdd.
2022. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
nem vagy kielégítve úgy isten igazából!
2022. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En ezt nem ertem, de mindenki mas. Elkotelezodsz az elejen (mikor mar kialakul rendesen a kapcsolat), hogy akkor O kell? Nem ad ez allando erot, hogy mennyire vagytal ra? A reg egyutt levo parokkal volt egy nemet felmeres, ahol ket fontos elemet talaltak a hosszu kapcsolatra es ez alapjan az elkotelezodes (mikor mar nem eros az erzelem, hanem a kezdeti dontesre s kezdeti “vegtelen” boldogsagra gondolsz) es kozos programok a kulcsa. En azzal biztatlak, hogy “igazi” nagy szerelmet amugy se sokat talalni, en sajnos el is szurtam egy-kettot, de az tuti, ha bejott volna es mar nincs szerelem, akkor se tudom elhagyni.
2022. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!