Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha épp menstruálok lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha épp menstruálok lehet a párommal együtt fürödni kádban?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet.
2022. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem fürdés közben valamiért csak nagyon minimálisan szivárog, szóval ez tudom képzelni.
2022. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
fuj b+, normalis vagy..?
2022. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés amikor menstruálsz strandra fürdőbe jársz?

Valaki igen és valaki nem.

Van tampon használd ha az utolsó napok vannak otthon már nincs nagyon szükség rá

Első napokban inkább zuhanyoz.Ilyenkor minden fertözést könnyebben elkaphadsz!

2022. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy tudom menszesz alatt egyáltalán nem lehet kádban fürdeni
2022. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Kehellyel igen. Anélkül ne. Egyrészt fertőzés veszélyes, másrészt meg ha van bent tampon, akkor gondolom nem kell magyarázni, hogy gyönyörűen szívja fel a vizet és az benned fog tocsogni. Én szoktam a párommal fürdeni olyankor, de csak kelyhet használok.
2022. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Én szoktam vele fürdeni és tampont használok. Megszívja magát és akkor mi van? Fürdés után kicserélem. Amikor betétet használtam akkor nyílván nem fürödtem együtt az aktuális párommal mert azért az undi mikor ott úszkál a vízbe.
2022. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nagy a fertőzés veszély ilyenkor, én nem tenném.
2022. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyesek menzesz közben is együtt vannak, akkor nehogy már fürödni ne lehessen együtt. Aki hajlamos a hüvelyi fertőzésre az ne tegye, de egy egészséges nőnek nem lesz ettől semmi baja.
2022. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tampon/intim kehely jó megoldás lehet.
2022. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!