Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló helyzetben voltál már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben voltál már?

Figyelt kérdés

Az én szüleim sokat segítenek minket, csakhogy minél többet tudjunk félre tenni. Barátnőmmel amúgy külön kasszán vagyunk így még esetleg ami kellhet azt mindenki intézi magának.


Viszont szüleim nem azért segítenek hogy a másik tudja szórni úgymond a pénzt hülyeségekre.


Az utóbbi időben kiderültek dolgok amire azt mondta h szülei vették neki, hogy valójában ezeket ő vette meg. ( olyan dolgok ami abszolút nem szükséges és ahhoz képest hogy mennyibe került csak évi 3x 4x használja, tehát meglenne nélküle) és ha nem segítenének minket akkor valószínű nem lett volna pénze rá..


2022. márc. 24. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mik azok. Lehet ő még nem akarja olyan nagyon komolyan azt a dolgot amit te. Nem tudom mire tesztek félre talán saját ház vagy akármi esélyes hogy neki ez még nem olyan fontos. Plusz meg kell beszélni hogy egy x összeget havonta tegyetek félre egy közös valamibe aztán ami marad lehet költekezni. Lehet hogy te félre teszed a fizetésed háromnegyedét de pl ezt én sem tenném.
2022. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én is ilyen vagyok.

Nem tudok spórolni és őszintén nem is nagyon akarok.

Anyum támogat engem és a párom anyagilag hogy haladjunk az életben, ezért néha kihasználom a helyzetet és megrendelek magamnak ezt-azt 🤣

Bár sokszor nem derül ki vagy én is azt kamuzom a páromnak hogy anyum vette 🤣🤣

Az én páromat is zavarja

De amig megtehetem és nem a megélhetésünk múlik rajta én nem tudok és akarok spórolni.

2022. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mik ezek a dolgok? Az is egy fontos szempont. Mondjuk tény nem szép hogy hazudott!
2022. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Te vagy a biciklis igaz?


Az egy dolog, hogy nem szórjátok a pénzt, de élni kell.

Párod vett miattad egy bicót, és ahelyett hogy örülnél, hogy mostmár tud veled menni tekerni, mert nem a kicsi biciklije van, inkább panaszkodsz.


Az legyen az életed legnagyobb gondja, ha az asszony néha vesz valamit amit nem használ, de el lehet adni 70-80%os áron.

Főleg, hogy a kedvedért tette

2022. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!