Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a párja mellett titokban emailezik mással és erősen szimpatizál vele? Mennyire "megcsalás" ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Fejben dől el. Ha már elkezdesz érzelmeket táplálni a másik iránt, akkor az már valahol több is, mint megcsalás. SZERINTEM.
2010. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az én párom ilyet csinálna én számon kérném tőle, hogy mi ez. Aztán lehet elhagynám! Ha velem van legyek már én az egyetlen nő az életében!
2010. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem számítana megcsalásnak, de azért magamban gyanakodnék valamire.
2010. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én levelezek nagyon ritkán mással, vagyis kifejezetten egy fiúval, ő nagyon tetszik nekem. Szerintem valamelyest megcsalás, de ez attolfügg, hogy érzel e valamit iránta, és tudatod-e vele, mert akkor érzelmi megcsalás. Az én párom ennél sokkal durvábbakat csinál, ezért beszélek ezzel a fiúval, hátha kialakul több.
2010. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha titokban csinálod akkor az gáz, nem szereted igazán a párod, ismerkedni nem tilos, ezt ő sem tilthatja meg de a titkolózás nem vezet jóra. Én ha más srácokkal ismerkedem akkor elmesélem neki, ekkor nincs félreértés felesleges hiszti, veszekedés. 19/l
2010. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy pl h milyen levelezés megy. pl ha ilyeneket irkáltok egymásnak hogy de jó lenne szexelni meg a többi meg jaj de kívánlak stbstb az eléggáz, de egy baráti haveri levelezésben nincs semmi. attól hogy van párod még nem vagy vak, tetszhet is valaki, akitől nyilván nem akarsz semmit mivel van párod, de ahogy mondani szokták hűséged fogad az ember, nem vakságot. és főleg nem azt hogy nem tarthat más emberrel baráti haveri kapcsolatot.
2010. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én több fiúval is jóban vagyok, levelezek, msn-ezek. Erősen szimpatizálok is velük. A érjem tud róluk és teljesen nyugodtan alszik, mert azt is tudja, hogy nem akarok velük "összejönni". Csak szimpatizálok velük, közös az érdeklődési körünk.

Pedig a múltkor az egyikük szerelmet is vallott nekem :)

2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*a férjem tud róluk
2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezek szerint nem vagyok egyedul..en is titokban emailezek vkivel...,nem tudom mennyire megcsalas ez..

de nincs szandekomba abbahagyni..,de attol meg nagyon szeretem a baratomat:)

2010. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én is ebben a szituban vagyok egy ideje, nem tudom, nekem is ez lenne a kérdésem
2010. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!