Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg közös programok,jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg közös programok,jó élmények,de fél éve nulla szex?Szex nélkül meddig tartható fent egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 17:33
A kérdező szavazást indított:
Nem bírnám ki addig szex nélkül
Nem érdekel a szex
Fontosabb a közös érdeklődés pl túrázás
Szex nélkül nincs párkapcsolat
62 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
2%
Szerintem párkapcsolatban már unalmas a szex, folyton ugyanazt a nőt dugni.👎
2022. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Ameddig valamelyik fél rá nem un olyan mértékben, hogy fontosabb legyen neki a szex, mint a többi dolog együttvéve.
2022. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

A közös programok, élmények valóban fontosak, de a fél év szex nélkül mindenképpen jelez valamit. Különösen akkor, ha korábban nem így volt.

N

2022. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
96%
Vannak, akiknek a párkapcsolat csak abból áll, hogy minden nap bedugdossák a cuccot, amikor éppen nem, akkor meg veszekednek vagy unatkoznak vagy unalmukban veszekednek. Valaki meg teljesen jól elvan anélkül is és nem is unatkozik. Rajtad múlik, hogy melyik vagy.
2022. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem optimális, de az okát kellene megkeresni, miért nincs szex!

Ha elhidegülés, akkor az komoly probléma, ha csak valahogy elmarad, azon lehet változtatni.


Nálunk két teljes év szünet után újra indult és sokkal jobb még, mint elötte.

A szünet oka egy kisebb nögyógyászati probléma volt eredetileg, ami miatt kellett pár hét szex nélkül, utána meg a páromnak volt két egymás utáni napon egy-egy bonyolult sérvmütétje. A párom nem mert kezdeni, mert félt, hogy fájdalmas lehet számomra, én meg azt hittem, az ö mütétje miatt problémái vannak és mindketten kiméletböl nem hoztuk fel a témát. Egészed addíg, amíg a párom a házassági érvfordulónkon rákérdezett, hogy van oka annak, hogy megszünt a szex, vagy nekem már nincs rá igényem?

Így kiderült, hogy mindketten akarnánk, csak a másik miatt nem kezdett egyikünk sem - ez után újra indult az egész és határozottan megérte megbeszélni a témát!

2022. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Egy kapcsolatban fontos a szex, ennek ellenére azt mondom, hogy attól függ. Hány évesek vagytok, valamelyikőtök esetleg nem aszexuális, illetve az is fontos, hogy miért nincs szex? Például ha betegség miatt nem lehetne, akkor azért nem rúgnék fel egy házasságot. Elvégre jóban, rosszban, egészségben, betegségben...


Szerencsére nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az értékrendje. Ha nektek így belefér, akkor ne foglalkozzatok másokkal. Bár tartok tőle, hogy nem így van, mert akkor nem lenne kérdés sem. Én azt javaslom, hogy üljetek le és beszéljétek meg. Ez a téma csak rátok tartozik.

2022. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát,ott valami azért csak van,ha fél éve legalább az egyik fél nem igazán vágyik a másikra ilyen téren.De persze mindenkinek kádak az..igényei🤷🏼‍♀️
2022. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Öööö... családi kapcsolatban szex? Ha jó a kérdés kategóriaválasztása, akkor nagyon rendben van, ha fél év alatt nincs a családtagok között szex. De ha soha sincs, az még jobb.

Ha nem így értetted, akkor viszont kategóriatévesztés, és tegyük át a kérdésed a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába...

2022. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Én hajlandó lennék lemondani a szexről a közös programokért. Bármit megadnék azért hogy kirándulgassunk, átéljünk együtt klassz dolgokat és ne csak otthon üljünk.

Orgazmust magamnak is tudok okozni bármikor, nekem sokkal fontosabb hogy legyenek közös élményeink a párommal. De ezt dobta a gép 🙁

2022. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Mi jól bírjuk évek óta, de minden más páros program szerepel viszont a palettán.

Ha választani kell, akkor inkább ez.

2022. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!