Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paranoiás lettem vagy miatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás lettem vagy miatta alakult ki ez?

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk a párommal . Ő alapbol sokkal nyitottabb és extrovertáltabb személy volt mikor megismertem, a lányok körében is szeretett volt (elmondása szerint nem csajozott, előttem egy kapcsolata volt, de valahogy mindenki kedvelte)


Az első években nagyon különlegesnek éreztem magam , mindig kimutatta mennyire szeret és oda van értem. Aztán egy ideje én eléggé ki fordultam magamból , nem tudom mi az oka de kb azóta ahogy történtek dolgok amik nagyon sértenek és nem tudom túl tenni magam rajtuk. Pl az én barátnőimmel is jóba lett a közös programok által, az egyikkel meg észre vettem, hogy mikor látják egymást az utcán valahol mindig leállnak beszélni vagy rá írnak egymásra hogy hova-hova ? Legtöbbször a barátnőm kezdeményezte de volt hogy a párom is.(ilyen viccek pl a forgalomban hogy “vigyázz mert átmentél a piroson)

Olyan dolog is szorongást hoz ki belőlem ha pl nagy tömegben észre vesz egy régi női ismerőst és muszáj hangosan ráköszönnie vagy jeleket csinálnia -pedig a másik meg se látna- hogy ő ott van és ő köszön. Általában megjegyzi ha nőt lát, pl sportkocsiban vagy motorozni , mintha annyira nagy dolog lenne számára.

Lájkolgat is a közösségi médiában, 1-2x látott nőknek is. Tejesen olyan érzést ad, hogy mindig nagy figyelmet szentel a nőknek , kedvelt is a körükben és ezt nem tudom hova tenni .

Nem érzem magam különlegesnek , mindig azt hiszem hogy a nőket nézi es szorongok hogy na épp most melyiket tartja vagánynak , melyiknek fog hízelegni.


Nem tudom hogy ez azért van , mert en introvertáltabb vagyok és zárkózottabb, vagy egy komoly férfi tényleg nem ilyen és valahogy ezek váltották ki belőlem Ezt a szorongó érzést ?

Egyébként régen nem voltam ilyen, bíztam benne 100%ig, tudtam hogy csak engem szeret es kész.

Most tele a fejem hülye gondolatokkal es azzal, hogy nem az az aranyos fiú akinek megismertem, hanem élvezi a nőket hiába vagyok ott neki.


Lehet csak túlzok és tegyem rendbe magam? Másnak nem lenne fura ez az egész?

Egyébként ő azt mondja szeret, esküvőt tervez velem stb . 25 n


2022. ápr. 14. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Neki önbizalmat ad a kapcsolat, tőled meg önbizalmat vesz el. Normál esetben egy kapcsolattol neked is "ragyognod" kéne es a pasikat vonzani.
2022. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Tedd rendbe magad, legyél nagyon vonzó - hozd a legjobb fizikai formád, energia, csinosság, és sok mosoly!
2022. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy te is azért választottad, mert megfogott hogy ilyen nyitott. Nyilván másokat is érdekel, ha tényleg ennyire barátkozós. Tudtad, hogy ilyen, úgyhogy így utólag szerintem egyáltalán nem fair, hogy most meg mérges vagy emiatt.
2022. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. Ilyen voltam pár évig, szárnyaltam és boldog voltam.

Aztán láttam ezeket a dolgokat és kb azóta elment az önbizalmam, csak az van a fejemben hogy nem vagyok elég jó mert annyi nőnek ad figyelmet ..

2022. ápr. 14. 08:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagy figyelem a barátodnál csak a caajokra terjed ki, vagy alig ismert haverokat hangosan leszólít az utcán?

Csak mert ha a válaszod nem, akkor nem extroveltált hanem más lesz az. Nem hinném hogy csak jófejségből akar állandóan figyelmet kicsikarni a lányoktól. Minden rosszindulat nelkül, az ilyen pali ált. megbízhatatlan, belógatja mindenkinek a mézesmadzagot, és lesz aki reagal ra, de nem baráti alapon. Engem irritál az ilyen feltűnőségi viszketegségben szenvedő emeber. Akkor is ha nem ismerkedesi szándékkal pörögne állandó jellegel. Mert akkor figyelemehes, az sem jobb.

2022. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen emberek, ahogy az #5 is írja.

A saját egóját fényezi ezzel. Kell a folyamatos visszacsatolás neki, hogy ő jó pasi, kellene a nőknek, ha teret adna nekik, de ugye te vagy a párja. Ez kicsit olyan mintha mindig nyitva hagyna egy kiskaput, hogy ha esetleg te már nem leszel, akkor legyen kihez fordulni. Ha esetleg szóvá teszed hogy ez neked rosszul esik, akkor meg ő van felháborodva, hogy te féltékeny vagy, és menj el pszichológushoz. Közben veled nem lenne semmi baj, csak az ő ilyen irányú viselkedése triggerel téged. Ha ő ezt nem csinálná, nem lenne semmi baj.

De ha ő ilyen típus, ez kell ahhoz hogy ő "férfinak érezze magát", akkor erről nem fog leszokni. Főleg hogy mindig vannak olyan nők akik vevők arra, hogy beleálljanak ezekbe a kétértelmű szituációkba. És igen, nagyszerűen lehet, a "csak haverok vagyunk", "csak viccelünk" magyarázó szövegekkel takarózni.

Neki kellene saját magától felfognia, hogy ne így viselkedjen, mert ez a barátnőjének rosszul esik. Próbáltál ezekről vele beszélni?

2022. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Párom is ilyen

Ha kiülünk az erkélyre az erdekli a szomszedcsajok miket beszélnek alattunk, hogy szembe be lehet látni egy szemkozti szomszéd ablakába, hogy a folyosón ha kint egy masik szomszedcsaj epp hozza haza a kutyát stb.

Állandoan szetszort a figyelme mindenféle nőneműre.


Képtelenség vele siman csak ülni pl es lesni a csillagokat mert az utca meg női "csicsergés" érdekli.


Ő extrovert is, millio barátja is van.

De folyamat zavar engem ez benne. Hogy ennyi erovel egy étteremben sem tudok vele ülni mert ott meg a pincercsaj érdekelné, szállodában meg a recepcios, stb.

Es mindezekkel nyálasan kedves is persze, ha összefutunk.


Én megcsináltam vele ugyanezt forditva, hogy kifelé nézek, pl azzal foglalkozom az utcan, hogy milyen egy masik pasi cipője, hova megy, hogyan szolgálnak ki, erkélyrol lesem ha jön egy nagyhangu kocai vagy motor, hogy neki hogy esik, ő hogyan áll ezekhez a dolgokhoz.


És leolt néha hogy ne lessem a pasikat, dohog párszor, nem tetszik neki, DE pár perc es elmegy felette, nem emlegeti fel, nem hagy benne mély nyomokat és főleg NEM roncsolja az önbizalmát, megmarad kedves nyálasnak mindenkivel, valahogy NEM hat rá, lepereg rola.

Szoval nekem is le kellene valahogy magamrol pergetni, mert amugy ettől még nem csal meg velem jár engem akar, csak nekem én nem tudom miert de étteremben az étvágyam is elmegy ha a pincercsajrol kéne beszélgetni VELE. (Mert baratokkal haverokkal talán még oké lenne,de a parommal zavar.)

2022. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
*párom nem visszacsatolas miatt csinalja pl a szemkozti ablakban ugy se látják hogy őt lesik. Vagy a szomszedcsajok se tudják hogy őket hallgatja érdeklodve. Egyszeruen csak nyitott a figyelme erdeklik ezek sajnos:(
2022. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok újra. + biztos értékelné. ha sokat dícsérnéd, nem kritizálnád, és nem kontrollálnád. Meg kell hagyni a szabadságát.
2022. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket pont nem dícsérgetni kell mikor igy is el vannak szállva
2022. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!