Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ilyen a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

Egyre több (főként férfi) ismerősömtől hallom, hogy teljesen normális jelenség, hogy egy vita során indulatosan lépnek fel, csúnyán beszélnek a másik féllel, nem hajlandóak az egójukat egy percig sem félretenni...


Valahogy mégis úgy érzem, kell, hogy tálaljak egy olyan társat, akivel a kölcsönös tisztelet az alap.


Mi a véleményetek erről? Valóban túlzó elvárás lenne ez a részemről?


2022. ápr. 24. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég proli ismerőseid vannak akkor, gratula.
2022. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak ismerősök, nem a barátaim. Megvan a véleményem róluk.
2022. ápr. 24. 19:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokan tudatában sincsenek.
2022. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár a legtöbb férfiről nem tudok nyilatkozni, mivel az egy baromi tág kör, én meg nyilván a saját közegemben mozgok elsősorban, azt kell mondanom, hogy vannak olyan férfiak, akik NEM ilyenek. De ebben az országban sajnos béka feneke alatt van a vitakultúra úgy általánosságban, tehát sem nőben, sem férfiban nem olyan egyszerű megtalálni ezeket az embereket.
2022. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Sok esetben(én tapasztalatom szerint, ha te másképp látod cáfoldd meg nyugodtan) nők sokkal érzelmek által vezéreltebbek és vita során sem tudják félretenni ezt. És mikor már 3 féle képpen mondod el ugyanazt, de ő még mindig a saját igazát hajtja és meg se hallja amit mondasz, igen olyankor szokott az lenni, hogy még inkább felidegesítem csak. Pedig ő nem nyugszik le és akarja megérteni én hogyan látom. Utána persze lehet lehet ha lenyugszik megérti mit mondtam neki egész addig, de már késő, mert én csak az ördög vagyok aki megint vitát generál.Ez nem tisztelet kérdése, hanem szimplán nem tudják akkor sem az érzelmeket félretenni, mikor nincsen rájuk szükség, te meg minél hangosabbb vagy annál kevésbe hall meg, ha meg otthagyod, forrjon inkább magában, akkor meg jön az, hogy ő nem elég fontos neked és még végig sem hallgatod.
2022. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
#5 Én pont fordítva látom.A férfiak az érzelemvezéreltek, nem tudnak nyugodtak maradni, nem tudják a szresszt kezelni, hőbörögnek, hangjukat felemelik.Sosem láttam még nyugodt, fegyelmezett, logikus férfit magánemberként.
2022. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdező társat akar, és tisztában van az alapvető elvárásaival, akkor ez alapján kell szelektálnia.

A randipartnerekkel meg kell próbálni vitázni, és kiderül, hogy ki jut túl ezen a rostán... :,D

2022. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

"Pedig ő nem nyugszik le és akarja megérteni én hogyan látom."


Fun fact: zaklatottan is lehet érteni, amit a másik mond. Boldogan is, szomorúan is, sírás közben, idegesen, félve, az érzelmeknek az értelmezéshez semmi közük. De szépen mutatod, hogy pár pszichopata szerint csak az a jó, ha szenvtelenül, arcizom mozgás nélkül beszélgetünk, mint a robotok.


Amikor meg emeled a hangod, azt dühből teszed - ugyanúgy lehet mondani, hogy ilyenkor hülyeségeket beszélsz.

2022. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Vannak mindkét nemből, akik nem ilyenek. Szűrni kell, lehet találni.

Férfiaknál sokszor azért is jellemző, mert csak ebből ért rengeteg nő. Lehet szépítgetni, de rengeteg nő egyből papucs skatulyába tolja a férfit, ha az nem lép fel mindig határozottan. Sok nő arra gerjed, ha a férfi kicsit agresszív állat, aztán megy utólag ugyanezért a sírás, amikor bele is szocializálódnak ebbe férfiak. (Nem egy agresszív sráccal beszélgettem már el, akikről kiderült, hogy amúgy nem ilyenek lennének és nagyon érzelmesek, de egyszerűen a környezetük nem ezt várta el tőlük, hanem nyomást helyeztek rájuk, hogy agresszívak legyenek.)

És most jön a női oldal: Nőkből szinte alig látni olyat, aki ne indulatvezérelt hisztit nyomna le egy vita során. Elég megnézni ezt az oldalt is: Ha a nőkről valaki rosszat mer írni, beleáll egy csomó nő és nyomják a szövegeiket. Sokszor az érvelés 0 és csak beszólás, de a többi nő ezt lelkesen felpontozza. A nőkre jellemzőbb, hogy kevésbé tanulják meg kezelni a konfliktushelyzeteket, mert a társkeresés során kényelmesebb pozícióban vannak. Sok férfi eléggé elnéző, aztán amikor valaki nem ilyen, jön a hiszti.


#6: Van ilyen, maximum nem veszed észre. Én pl. ilyen vagyok. Tudod mit kaptam általában ezért a női oldalról? Hogy nincsenek érzéseim vagy pszichopata vagyok. Ennyire van erre igény.

2022. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

5

Dehát te is a saját igazadat hajtod, nem? Hisz elmondod 3szor ugyanazt.

2022. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!