Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy nekem valóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lunora kérdése:

Lehetséges hogy nekem valóak a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalt vagyok kapcsolatok terén. Mégis így az utóbbi években, amíg 2 évig teljesen szingli voltam erős nő lettem. A férfiakat pedig idővel megunom. Bármennyire is bántó ezt leírni...

Szeretnék egy kisbabát, szinte mindig is ez volt az egyik számomra magától értetődő dolog. Viszont ez nyilván az ellentmondása az előző mondatomnak.


Hogyan tudnám jobban megismerni etéren magam?

Illetve vannak mások is így ezzel?

Úgy érzem segítségre van szükségem ezzel kapcsolatban.



2022. ápr. 24. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Miért unod meg a férfiakat? Nem lehet, hogy egyszerűen rosszul választasz?
2022. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért akarsz gyereket?
2022. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem hiszem, hogy a választásommal lenne probléma. Kifejezetten egyenrangúak vagyunk és a legnagyobb szabadságot kapom. Eddig azt hittem, hogy ezzel van probléma, hiszen sok kapcsolatban birtoklási vágy van a másik iránt. De most ebben a kapcsolatban ilyen nincs. Mégsem elég számomra.
2022. ápr. 24. 23:32
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Azért szeretnék, mert tudom jó anya lennék és mert számomra csodálatosak ezek a kisemberek, hogy a szemed előtt látod egy élet mennyire apró és mégis mennyire nagy dolog.
2022. ápr. 24. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akarni lehet sok mindent, de ez nem jelenti azt hogy kell is, főleg nem hogy van értelme. Így egyáltalán nincs, mert egyértelmű válás lesz belőle. Rosszabb esetben együtt maradtok kényszerből és a gyerek életét, későbbi személyiségét szétroncsoljátok.


Hogy neked miért nem jó semmilyen kapcsolat, azt nem a gyk-n fogod megtudni. Ez már az a szint, ahol szakemberhez kéne menned, ott majd foglalkoztok ezzel.

2022. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje pontosan így érzem. Nem vagyok kompatibilis az ellenkező nemmel lelkileg, de vágyom rá, hogy gyerekem legyen. Régen meg csak szerelmet akartam, gyereket nem. Furcsán változom.
2022. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 félre értettél, nem tőle szeretnék gyereket, hanem általánosságban, természetesen ez örökbefogadással is megoldható
2022. ápr. 25. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!