Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lazitásról, kikapcsolódásró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lazitásról, kikapcsolódásról, szórakozásról szól a barátommal az életünk, akkor ne is tervezzek vele komolyat?

Figyelt kérdés

Mondhatni boldogok vagyunk így.

Kb nyaralás, haverok, család, programok stb az életünk, kocsiban zene, néha ital.

Elképzelhetetlen lenne vele az, hogy pl gyereket pesztráljunk egy játszótéren, babakocsit tologassunk fagyival, gyereksírást hallgassunk a kocsiban és meg kelljen állni minden kúton pisiltetni, stb és nagyban borítaná az egész életvitelünket egy "nem jó" életvitelbe a gyerekvállalás, meg ilyen komolyabb dolgok.

Ő 40 es férfi. De fiatalos nagyon, tapadnak is rá a nők, lányok is.de maximálisan hűséges, monogám típus, valójában akár 10 évig is együtt lehetnék így vele.

Csak az a női biológiai óra.

Az egésznek a szépségében, a szerelemben nagyban egy átok az, hogy nekem "lejár az időm", hogy 10 évem így menne el, aztán vége.

Kb tücsök és a hangya esetét érzem. Amikor a tücsök egész nyárin csak muzsikált és télre nem maradt semmilye.

Azaz 10 éven át szórakoznék, aztán meg ott lennék egyedül "öregen".

Párom nyitott mindenre, ha nagyin akarnék gyereket stb, benne lenne. De visszakerdezett hogy valoban jatszotéren akarsz lenni?😳és hát nem, hanem vele, ahogy eddig.

Most dobjak el egy jó kapcsolatot, vagy hagyjam hogy elmenjen szórakozva akár 10 évem is?



#huszonéves szint 40-esen
2022. máj. 4. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?

Ezt neked kell eldönteni. Ő ezek szerint inkább aranyifjú mint családapa-típus. Te tudod, mennyire szeretnél gyereket, családot. Mert értem, hogy ez így tökéletes és jól megvagytok. Csak hát igen, nehogy aztán késő legyen.

2022. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem is a gyerekhiány ami engem zavar az egészben.

Hanem az az "együttmegöregedni" valakivel ez nincs meg. Es 10 év mulva kezdjek társat keresni erre?

2022. máj. 4. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De így, ha amúgy teljesen jól elvagytok így, miért ne lehetne megöregedni?
2022. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Más eletcél is lehet amit hátrahagysz. Tegyetek a bolygóért például, ültessetek fát vagy mittudomén.
2022. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan nem tudtok beszélgetni?

Először is neked kellene eldöntened, hogy akarsz -e gyereket, ha igen, és tőle, akkor egyáltalán nem megoldhatatlan amit leírtál gyerekkel sem. Azt ne mondd, hogy a társaságotokban senkinek nincs, 30 fölött az emberek 90%-a családos. Az, hogy valakinek gyereke van nem jelenti, hogy a lakás és a játszótér között létezik.

2022. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő sokat tesz a társadalomért. A temetesén kb 100 ezrek lennének, ahogy látom.

En pedog kímélem magamtól a tarsadalmat, azaz nem szaporodok, azaz ezzel én is teszek a tarsadalomért.

3# szerintem ő 50 esen simán lecserel engem majd

2022. máj. 4. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy ezért gondolod, hogy idősebb korodban társat kell keress együtt megöregedni.

Te most mennyi idős vagy?

2022. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

5# tényleg olyan az életunk amin egy gyerek, pelenka, bölcsi ovi mondókák csak rontani tudna.

Valakiknek elhiszem hogy gyerektől szebb lenne az élete, en viszont amit most megélek vele, abba csak rondítani tudna egy gyerek. A nevében is mondhatom talán. A mi életunk csak rosszabb lenne gyerekkel. Nem lenne szabad, fesztelen már.

Tényleg inkább egy kocsiban "bulizok", minthogy egy játszotéren labdázzak. Ez nekem sem jön át mi a jo egy gyerekben.

Szoval nem a gyerektéma zavar. Annak pont örülök is hogy olyan férfivek vagyok aki anélkül is szeret, és nem erőlteti és gyereke sincs.

2022. máj. 4. 16:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán az a problémád, hogy ez a kapcsolat bármennyire is jó, de érzed, hogy laza. Kimerül ennyiben :jössz - mész, jön - megy, vacsoráztok,boroztok,szexeltek.Aztán mindenki megy a maga dolgára. Tudod, hogy ebben ennyi van és nem több. Ez pedig zavar.

Ha neked ez így nem jó, beszéld meg vele, mit szeretne tőled, milyen távlatokban gondolkodik. Nyilván egy összejárogatós kapcsolatra baromság építeni akarni... (Ezért vettem én be csak azért is a fogamzásgátlót, amikor az exem pedzegette Szilveszterkor, milyen buli lenne, ha fiút szülnék neki,ő aztán fel is nevelné, mellettünk állna... Nah, perszeee...)

2022. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!