Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges a szünet , vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges a szünet , vagy csak a szakítás halogatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A barátnőmmel kicsit több mint négy hónapja vagyunk együtt. 6 évig voltunk egy társaságban , mondhatni végig megvolt köztünk egy kapocs. Így talán el tudjátok képzelni milyen tüzijáték lehetett amikor összejöttünk hivatalosan. Olyan boldog sose voltam , mint abban az első hónapban. Mondtunk egymásnak olyanokat , amiket soha nem gondoltam volna. (23 éves korosztály): "én már nem akarok senkivel sem randizni" , "úgy szeretlek mint még soha senkit" , "ha egyszer szétmennénk , soha nem akarnék rajtad kívül már mást" és a többi ilyesfajta elhatározások. 1 hónapja azt is eldöntöttük hogy összeköltözünk pár hónap múlva. Amióta együtt vagyunk , összesen egy nagy vitánk volt , amit reggel 2 óra alatt megbeszéltük. Mindketten be lettünk mutatva a családok minden tagjának. Tudom hogy csak 4 hónap , de olyan mintha már másfél éve együtt lennénk. Eddig tehát minden szép volt , sose vitáztunk , kb minden napunkat együtt töltjük , és a szexuális vonzalom is teljesen a helyén van.


Mai nap azonban mégis leültetett , és sírva előadta , hogy nagyon fél , mert valami miatt úgy érzi ki van égve , és fél hogy a kapcsolat miatt , már elmúlt a szerelem. Amikor többször rákérdeztem hogy úgy érzi-e hogy boldogabb lenne a kapcsolat nélkül , vagy biztos e abban hogy a kapcsolat miatt ilyen akkor azt felelte hogy nem tudja , nem biztos. Ezután szünetet akart , de azért még ott akart aludni nálam , mert nem tudja elképzelni hogy ne beszélgessünk mostantól , és ne aludjunk együtt.


A személyes véleményem az az , hogy jó dolgában már nem tudja mit kezdjen magával , összejött neki a meló , és a magánélete is sínre kerül , és az izgalom eltűnt az életéből , ezért érezheti kiégve magát.


Soha nem vitázunk , minden programra együtt járunk , befejezzük egymás mondatait konkrétan. Nektek mi a véleményetek , jó ötlet a szünet? Használ az bármit ? Szerintetek mi járhat a barátnőm fejébe. Valóban elmúlhatott a szerelem?



2022. máj. 12. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Szerintem kiszeretett belőled.
Valami más baja lehet , szerintem nem akar szakítani.
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

"A személyes véleményem az az , hogy jó dolgában már nem tudja mit kezdjen magával "


Úristen bazdmeg, ezt a reakciót azt hittem csak öregek használják a depressziós fiatalokra. Undorító a felfogásod, én is szakítanék veled.

2022. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha ő már 4 hónap után itt tart, az elég gáz. Ha ő már most úgy érzi, lehet elmúlt a lángolás meg hát nem is tudja... ebből én nem sok jót nézek ki.
2022. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
A szemelyes velemenyed alapjan te nem lehetsz valami kellemes ember, akinek elvezni lehet a tarsasagat. Nem a szerelem mult el, hanem rajott, hogy milyen vagy valojaban es most magaban vivodik. Ha lesz szunet, ha nem, el fog jutni oda, hogy nem veled szeretne leelni az eletet.
2022. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is az ilyen "ha egyszer szétmennénk , soha nem akarnék rajtad kívül már mást" meg hasonlóak nem elhatározások, hanem ilyen tini romantikus naív hülyeségek, ezeket felhozni a kapcsolat erősségét bizonyítandó, eléggé gyerekes érv.

Másodszor az csinálja ezt a "ki vagyok égve, szünet kell, elmúlt valami érzés, de azért még legyél mellettem", aki lelkileg gyenge szakítani. Ezek csak ilyen magyarázkodás, hogy ne érezza annyira rosszul magát.

Harmadszor ilyen következtetést levonni, hogy "jó dolgában már nem tudja mit kezdjen magával" és sínre került a magánélete, ami alatt azt érted, hogy összejött veled... hát... egy egoista érzéketlen barom mond ilyet. Ja és összejött veled, ezáltal az izgalom eltűnt az életéből? Milyen unalmas ember és milyen semmitmondó kapcsolat lehet ez 4 hónap után?

A szünet sohasem visz előre, az a gyávák megoldása a szakítás odázására vagy épp megkerülésére. Nem vagytok egymáshoz valók, fogadd el.

2022. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap alatt ide jutni, nem túl biztató. Szerintem felszállt a rózsaszín köd és rájött, hogy nem Téged keres, de fél szakítani.
2022. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lett felnőtt kapcsolat attól, hogy 23 évesek vagytok.

Nem véletlen voltatok csak barátok hat évig. Gondolom, azért állt le veled végül, mert már volt pár csalódása, és úgy gondolta, talán veled lesz egy jó kapcsolata. Nem gondolnám azt sem, hogy rózsaszín ködben volt, azt meg pláne nem, hogy szerelmes lett volna.

Csak be akarta magának magyarázni, hogy jó leszel te is, de nem így lett.

Ennek nem lesz folytatása.

2022. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes. Vagy sose volt, vagy már nem az és inkább csak fellangolás volt de rájött hogy igazából nem szeret. Szeret mint barátot. Ennek nincs jövője.
2022. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A legutóbbi üzenete: ne tartsunk szünetet , beletolja a maximum energiát amit tud, hátha megváltozik az álláspontja. Ő sem tud még elengedi , és szeret.

Vélemények ?

2022. máj. 12. 16:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem tudjuk mi van a fejében, egy biztos: ha MÁR 4 hónap után ilyen gondok vannak akkor mi lesz később?
2022. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyenkor már kuka. Ha valaki 4 hónap után szünetet akar akkor az a kapcsolat halott.
2022. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!