Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt az idő, hogy feladjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az idő, hogy feladjam a kapcsolatot? (szüleiről leválni nem tudó férfi)

Figyelt kérdés

25/N, 30F


Most lesz nemsokára az 5. évfordulónk, tehát még nagyon fiatalka voltam, amikor megismertem, de szépen lassan "érek", szeretnék haladni valamerre, őt viszont teljesen statikusnak érzem. Pont ugyanannyi felelősség van most a vállán, mint 5 éve, és az erről való gondolkodása sem változott.


Én albérletben élek 2 éve, önellátó vagyok, ő a szüleivel él, úgy, mint egy gyerek, és különböző kényelmi okokból nem költözik hozzám. Idén lett lehetőségünk együtt élni, mert a nővérem lakása megüresedett pár hónapra (ez olyan helyen van, és olyanok a körülményei, hogy kényelmi szempontból megfelel a barátomnak). Idejöttünk ugyan, de minden egyes nap hazamegy az anyukájához... Vagy az anyukája jön ide. Hoz/küld főtt ételt, a környéken intéz ügyeket, beugrik. Tehát úgy is, hogy együtt élünk, magát a barátomat csak késő este látom úgy, hogy ketten vagyunk. Őszintén szólva nem számítottam arra, hogy ez lesz, ez számomra most nagyon szembesítő.


Szerintetek se reménykedjek itt házasságban, normális közös életben? Sajnos a munkában sem látom azt, hogy nagyon céltudatosan törekedne valamerre... Csak úgy elvan.



2022. máj. 15. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj. Nem fog változni.


A haverom is ilyen. Az anyja halála után nősült csak, mert nem tudja ellátni azt, amit az anyja tedd. 60 éves volt, mikor nősült.

2022. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak 5 év után kezd zavarni? A hideg kirázna ilyen embertől.
2022. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszülős családban nőtt fel? Valószínűleg azt látta, hogy anya mindent megtesz az egy szem fiaiért, így az ilyen emberek kapcsolatban is egy anya típust keresnek, aki gondoskodik róluk és aki terelgeti őket.

Sajnalom,ebből nem lesz semmi, az ilyen emberek nem szoktak változni.


24N

2022. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Legyél okosabb és tanulj az én hibàmbòl is. 5éved elment rà, nekem egy hasonlòra 7 év. Nem vàltozik.

Azòta sincs senkije és azòta is a gyerek szobàjàban él.

Ne reménykedj, lépj tovàbb!

2022. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvenni lehet elfog de megvaltozni biztosan nem.
2022. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Mamahoteles párom akkor venne engem komolyan ha helyettesiteném az anyját. Azaz ingyen lakhatás allando mosas főzés rá meg stb.

Szerintem ő is az anya halálával fog csak leválni mert en ezt nem vállalom hogy felnott ferfit tartsak el, elhagyni nem fog. Neki igy kerek.

Eddig annyi volt tole a legertelmesenb hogy az tőkét (illetve abba is részösszeget)vegyek magamnak ingatlant segit benne es fizessem en egyedul a 20 éves törlesztot (ő meg abban lakik majd velem ingyen.)

2022. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Én egy ilyen nyomorulttól várok gyereket... Azt hittem majd a gyerek megváltoztatja. Hát nem. Vissza is küldtem a feladónak, nyalja anyuci ...-ját tovább. Inkább leszek egyedülálló anya, mint hogy "osztozzak" rajta az anyjával.
2022. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Làtod kedves, ne akarj úgy jàrni mint a 7-es, ne a gyerekvàllalàs utàn kapj észbe.
2022. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tud vagy csak nem akar? Nagy különbség.
2022. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagyon sok vita volt ebből, amiket elmondtál… csak nálunk konkrétan hazament a szülőkhöz (vezetett ezért közel 60 km-t amikor csak tehette, valami indokkal), nem csak beugrott mikor arra járt. A szülők persze egyből megkérik, vásároljon be, csináljon meg ezt-azt. Az anyukája kb óránként hívogatja telefonon, hogy mi újság vele, hol van, kivel… Olyan szinten hatottak rá a szülők, hogy ha valamelyik szomorú/ideges/frusztrált egyből hívták páromat, hogy kipanaszkodják magukat és a párom is átvette a hangulatot. Egyszóval sokszor lehúzták az életről. Mi leültünk párszor megbeszélni, nem jött össze. Aztán már sírva-ordítva kérdeztem, hogy mikor lesz végre a mi kapcsolatunk az első helyen a szülők helyett. Ebből lett egy óriási beszélgetés mert rájött, hogy el fog veszteni. Azóta jobb a helyzet, a párom már nem hívja az anyját, nem szaladgál haza. Anyós viszont ugyanúgy írogat meg hívogatja. Nem tudom mikor fog leszakadni a felnőtt gyerekéről. Talán ez is csak ideig-óráig megoldás…
2022. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!