Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legrosszabb dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb dolog, amit túlélt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatban vannak problémák. Van, hogy az ember hibát követ el, és olyankor a másikon múlik, hogy hajlandó-e megbocsájtani és folytatni, vagy véget vet az egésznek.

Mi volt a legrosszabb dolog amit elkövettél vagy a párod követett el ellened és megbocsájtottál/ő bocsájtott meg? Hogy tudtatok túllépni rajta? Hagyott eltűntethetetlen nyomot az életetekben?



2022. máj. 20. 01:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%
Megcsalt a barátom interneten keresztül.. És nem tudom hogy képes vagyok megbocsátani vagy nem
2022. máj. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Az elviselhetetlen menatruációs görcseim miatti át nem aludt, átsírt, borzalmas, pokoli éjszakák. Mint a mai is...
2022. máj. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

#1


Fel nem foghatom, hogy nőként, hogyan értékelheted magadat annyira alul, hogy megbocsátasz egy ilyet. (Meg ugye aki egyszer megteszi, meg fogja megint is)

2022. máj. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
2 miért nem mész orvoshoz? ez nem normális. arról nem is beszélve, hogy miért nem veszel be görcsoldót és fájdalomcsillapítót?
2022. máj. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

#1 ezt én sem értem, valaki hogy nem értékelheti magát ennyire. Interneten keresztül? Mégis hogyan?

#2 menj orvoshoz kérlek, endometriózis is lehet…


A kapcsolatunk egy szakítást élt át, mindketten hibáztunk.

2022. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

“”””A kapcsolatunk egy szakítást élt át, mindketten hibáztunk.”””


Ja🤣 gondolom te adtad hozzá a csaj e-mail címét……..

2022. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Gyerek
2022. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Kiábrándultságot szerelemelmúlást.

És ebből lett ujra szerelem.

2022. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak, mikor sok alkoholt ittam.
2022. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom munkanélküli lett. 1.5 évig nem kapott munkát. Beteg is lett. Ez lelkileg szörnyű volt. Túléltük, de.....
2022. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!