Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nem tudom kezelni jól ezt a szituaciot. Én 37 ő 33. 6éve se veled se nelküldet.szeretem valahol ő is szeret. 2 évre szét váltunk, ö szakitott,majd újra megkeresett és ujra össze kerültünk, találkozgatunk most ismét 3-4éve már- De!

Figyelt kérdés

Adott egy görög pasi és egy magyar lány. Minden jol, lassan alakult. Ujra elindult köztünk a kapcsolódás 2 ev szünet után. Át hívott 10 napra aludjak nála. Az ujrakezdes óta (4eve már) először probatuk ezt meg. Addig mindig heti egy éjdzakákat esetleg kettőt töltöttünk együtt....Tehát az ő ötlete volt...elöször volt így most. Jol indult de aztán gondolom besokkalt. A vasánap hetfő szuperül telt békében, aztán kedden már nem beszélt velem este mikor haza értem csak tvzet, aztan lefeküdtünk aludni. Szerdán ugyan ez csak kirobbant egy vita. Úgy robbant ki hogy megkérdeztem mi a terve a hétvégre. gondolom ő egyedül akart maradni a hétvégre, de ezt nagyon rosszul közölte le. Támadó hangnemben. Meg kérdeztem tőle van e terv a hétvégere. Atán ő erre rám förmedt ...mert miért?! Neki nincs terve a hétvégére. Ö neki senki nem tervez semmit. ' én: Gondoltam valamit csinalhatnánk együtt...erre azt vágta a fejemhez nincs semmien közös progi, meg is mi ez kapcsolat vagy mi? - csendben maradtam már semmi kedvem nem volt ezt tovább beszelni a reakcio után.De ő még agresszivel faggatott tovább hogy miert miert? Csak úgy nem kérdezek ilyeneket ő nem hülye. Aztán inkabb csenden maradtam. Keésöbb Bemnetem a szobába és lefeküdtem, kesöbb ő is jött.... mondtam neki kérlek ne beszélj ilyen agresszivan velem, és tiszteletlen is vagy, probáltam nyugodtan, hogy beszéljük ezt meg. erre ő még rá kontrázott,hogy ő nem akar beszélgetni aludni fog ..mindezt arogánsan -Aztán egyszer csak azzal találta ki hogy ,,ő tudja hogy én többet akarok, családot, komoly kapcsolatot, gyerekt, házasságot. És azt is hozzá vágta a vita közbeb, hogy ezt azzonal el is felejthetem köztünk. Azonban meg van a vonzalom erősen köztünk, de amint komolyabbra terelődik a téma egyből támadni kezdd. Hogy ne is reménykedjek, meg hogy mit gondolok majd megfogom változtatni az ő gondolkodását meg stb. A vita alatt nem érdekelték az érveim, érzéseim ki nevetett ha valamit mondtam és folyton azzal jött hogy ő ,,tudja,,mit akarok tőle nem hülye. - megkérdezetm mit jelentek neki, ő azt vagta hozzám hogy soha az életben nem fogja elmondani hogy mit is jelentek neki.

😑 a vita után is még egy ágyban feküdtünk le fogtam a kezét megprobaltam szeretettel lenni felé még így is ....nem huzóckodott el...de nem birtam a fájdalmat elvisselni a megalázottságot és éjjel 4kor eljöttem tőle. Szeretm nagyon a szivem kifacsarodott de muszaly voltam eljönni még aludt nem várhattam meg hogy még esetleg reggel is porig alázzon akár a hideg visselkedésével... bármivel. Beszélni szeretnék vele NYUGODTAN .... de nem tudom keressem e őt és ha igen mikor?



2022. máj. 20. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert kivancsi lennek, ha mindezt elmondanad egy pszichologusnak, az merne-e rola pairt adni, hogy ez nem fuggoseg. Mert az rohadtul az. Ugy vered at magad ezzel a szerelem dumaval, hogy az csak na.
2022. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szerelmes vagy. Ő meg kihasznál, amennyire hagyod ( nagyon!).
2022. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!