Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire haragudnátok a párotokra, ha egy új, sokkal jobban fizető állása lenne, de a próbaidő miatt július-szeptember nem tudnátok elmenni nyaralni, max októberben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen haragudni? Nem a dedóban vagyunk.
2022. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Amúgy próbaidőre is jár szabadság, lehet hosszú hétvégéket is szervezni.
2022. máj. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Elkerülhetetlenek olyan élethelyzetek, hogy nemigen van lehetőség nyári lazításra (nekünk a tavalyi szabink pl. költözés miatt ment el). Csináltok valamit a hétvégéken illetve októberben, a nyaralást meg szépen bepótoljátok jövőre.
2022. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, legalább nem a kánikulában megyünk (nem bírom túl jól a meleget) és mivel utószezon lesz, még pénzt is spórolunk.
2022. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék fenn rajta. Dolgozni úgy általánosságban kell, pont így jött ki az időzítés, a nyaralás megtörténik, csak máskor, ez így nem akkora béka, amit ne tudnék lenyelni. A kánikulahiányt pedig én is élvezném. Ha pedig valami tengerparti helyre akartunk volna menni, és akkor már hideg lesz, max. jövőre újra célba vesszük. :)
2022. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Amúgy is inkább tavasszal meg ősszel szoktam utazásokra menni, ha lehet - inkább a városnézős dolgokat preferálom, mint a tengerparti úszós-napozósakat, azok meg kellemesebb élményt nyújtanak tavaszias-őszies időben, mint gatyarohasztó melegben.
2022. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már én is kiegészítem azzal, hogy nekem a jó nyári meleget bizony semmilyen októberi üdülés nem pótolja, de én is elfogadnám. (#3-as vagyok)
2022. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentene gondot, örülnék, hogy eljutunk odáig...
2022. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Milyen hely az ahol próbaidő alatt egy-két hétre se engednek el, ráadásul nyáron? Amikor az egész cég szabin van? Jónak nem nevezném, az biztos!

De éljétek csak a rabszolgaéletet serényen, gondolom a párodnak sincs szája, hogy felszólaljon ez ellen a nyilvánvaló szivatás ellen.....



Max a vendéglátóiparban tudok elképzelni ilyesmit, ott tény h nyáron nincs szabadság, de ahol a többiek elmehetnek nyaralni, az új kolléga meg nem, az nettó pofátlanság a vezetőség részéről


Ilyennek nem hogy nem dolgoznám de elvenném tőle a pénzét és bezáratnám a céget. Minimum.

2022. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék, pláne ha nem szerveztünk még le semmit, csak beszéltünk róla, hogy el kéne menni valahova. Ha meg már le lenne foglalva egy út, elmennék egyedül.
2022. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!