Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell tenni akkor, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni akkor, ha azt mondja szerelmes belém de már nem annyira mint régen?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a barátommal és igazábból miattam érez így. Vagy százszor megbántam amiket tettem, de persze nem megyek vele semmire. Mondtam neki, hogy nagyon szeretem és ha már nem szerelmes belém, akkor hagyjon el. Erre az volt a válasz, hogy ő is nagyon szeret és, hogy oké... Aztán még mondtam neki, hogy teljes szivemből sajnálom amiket tettem és igazán nem érdemlem meg, hogy szeressen, és erre ő azt válaszolta, hogy igen igaz, de akkor is szeret. Majd remélhetőleg nyolcadikán találkozunk. Várjak addig, hogy mi lesz ha együtt leszünk vagy szakítsak vele? Kérlek adjatok tanácsot és ne bántsatok, tudom, hogy hülye voltam!
2010. szept. 19. 06:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tílda, te vagy az?

Miket tettél?

Anélkűl nem tudunk bántani hogy elmondanád!

:)

2010. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem derült ki hogy miért voltál hülye.Miért szakítanál vele?Csak azért hogy ne ő szakítson előbb?Várd meg a találkozót,akkor már tiszta lesz a kép.Csak türelem.Szakítani bármikor lehet.
2010. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem Tilda vagyok :D

Amúgy meg mindenfélét kinéztem belőle, nem bíztam meg benne, hülyeségeket kérdeztem, mikor valamiért megharagudott magyarázkodtam ezt ő nyafogásnak nevezte, hazudtam neki egyszer, hogy rosszul vagyok msn-en meg, hogy hánytam, már nem tudom miért tettem, kételkedtem, nem hittem el neki, hogy szeret, (mindjárt elsűlyedek szégyenemben) nagyon sokat görcsöltem.. és az a pláne, hogy én menekülök az ilyen emberektől utálom őket és én is ilyen lettem sajnos, nem tudom mi az oka.

2010. szept. 19. 09:06
 4/13 A kérdező kommentje:

úgy is fogalmazhatunk, hogy ezt az egészet én harcoltam ki.

bárcsak visszatekerhetném az időt :(

2010. szept. 19. 09:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és egy csomószor volt már úgy, hogy akkor elhagy meg minden de mindig azt mondja, hogy nem tud nélkülem élni de nem akarom tönkre tenni! Annyira szégyellem magam!
2010. szept. 19. 09:08
 6/13 anonim ***** válasza:

Érdekes személyiség lehetsz.Már tudom is mi lenne a közös dalunk ha összejönnénk:

http://www.youtube.com/watch?v=2LK6I99G904

2010. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Összejönnéééénk? o_O még csak nem is szakítottam a barátommal :D :D azt se tudom ki vagy és ilyeneket írogatsz? :D Hány éves vagy? (ne érts félre.)
2010. szept. 20. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarnál te szakítani vele ha szereted és megbántad amiket tettél?

Ezzel hogy egyáltalán eszedbe jutott ez a megoldás, ezzel csak azt bizonyítod, hogy most is huén gondolkozol!

Ezt is meg akarod bánni?

Nem bántottad eleget, még ezzel is bántani akarod?

Ezzel nem menekűlsz a saját hibád elől, hanem még mélyebbre ásnád magad!

28F

2010. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgyse szeret már annyira :S :( nekem ez meg fáj. Akkor inkább ne is legyen az enyém ha nem lehet teljesen az.... Nem akarom többet bántani. Majd figyelek és nem leszek szerelmes senkibe. Jobb lesz nekem egyedül....
2010. szept. 20. 16:40
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nem tudok nélküle élni. És ő sem.

De megpróbálok normálisan viselkedni és minden erőmmel azon leszek, hogy boldog legyen velem.

2010. szept. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!