Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma, ha néha a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha néha a barátommal nem beszélünk egy napig?

Figyelt kérdés
én azért nem keresem, mert arra várok, hogy ő keressen. ha a kedvesetekkel vagytok, az idő mennyi részét beszélitek végig? vagy nem folyamatosan beszélgettek?
2010. szept. 19. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást igazán, akkor nem baj.
2010. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül...engem sem keres a barátom..pedig most leszünk együtt 5 hónapja...ha én nem írok neki vagy nem hívom vagy nem mondom h találkozzunk akkor ő nem tesz semmit...:( lehet hogy ebből szakítás lesz esetünkben...de te várj ...nehéz lesz kibírni hne üzenj neki de próbáld meg! amúgy meglehetne beszélni...najó..pont én adok tanácsot, amikor magam sem merem megtenni h megbeszéljük...:S

hát mi amikor találkozunk sosem beszélgetésssel megy el az idő., és ez nem a kapcsolat javát szolgálja...

remélem tudtam segíteni...14Ł

2010. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bármi küzbejöhet. Családi viták, szar kedv és hasonló szituációk. Avagy elment a netje.


De te ezt jobban érzed belül.

2010. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:D És még a férfiak paráznak a randihívásnál hogy mit mondjanak, hogy biztos eljöjjön. :)


Mondjátok azt: Szia. Tökjót hülyültünk xy nap. Nem ismételnénk meg még 1x mert tök jó volt...

2010. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha nem keres és várok, hogy keressen végül mindig keres aztán. csak van pár üresjárat a beszélgetést illetően,amikor találkozunk. a baráti társaságunk nem azonos és van, hogy úgy érzem, kevés a témánk.
2010. szept. 19. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj, ha néha nem keres. Én nem is szeretem a telefonálást, meg sokszor nincs is miről bájcsevegni mobilon.

Akkor van óriási baj, ha soha nem hív, soha nem keres és ezt napokra értsd, ne pedig percekre.

Szóval azzal nincs semmi baj, ha nem beszéltek minden nap. Az más kérdés, hogy aki őrülten szerelmes, az nehezen bírja ki... Embere válogatja.

2010. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég furcsa, mi a párommal amint van időnk, hívjuk egymást, ha nem tudunk beszélni sms-ezünk, msn-ezünk, és amint tudunk találkozunk. Egy napig? Egyikőnk se bírná, de ha mindkettőknek jó, akkor nincs vele gond.Nincsenen szabályok, csak nektek jó legyen!
2010. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha utána azért keres, akkor nem baj szerintem. Nálunk mikor még elején fülig szerelmes volt belém, mindennap ő keresett, majd 4 napig nem kerestük egymást, akkor kicsit büszke voltam, hogy kibírom nélküle, de utána én voltam aki kereste. A vége persze az lett, hogy rájöttünk, egymás nélkül is megvagyunk, és szakítottunk. De ez az egy nap tényleg nem olyan vészes még. Meg gondolom azért egy idő után ő keres. Na meg persze az is számít, hogy ezeken kívül élőben hogy viselkedik veled.
2010. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én például utálok telefonon beszélgetni, mert ilyen spontán tipus vagyok illetve lényegre törő. Tehát ha mobilozom akkor ugye az alap kérdések hogy van, mizu, stb de utána már nemtudok mit mondani mert mások egy problémát akár órákon át tudnak mesélni, én nagyrészt nem publikálom gondjaimat illetve azt is tömören pár mondatba ami ugye pár perc. Mondjuk MSN-en ha webcamozunk vagy bármi akkor ott órákat is eltudunk beszélgetni, viccelődni mert ugye látjuk egymást és mindig van mit felhozni. 16/F
2010. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!