Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha a fénymásoló dolgozój...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a fénymásoló dolgozója munka közben óhatatlanul látja a barátomnak készült szexi fotókat?

Figyelt kérdés
Évfordulónkra szeretnék kedveskedni a barátomnak pár szexi fotóval, már egyszer kapott ilyet, és tudom, hogy most is örülne neki. Viszont míg akkor csak elektronikus formában kapta meg, most arra gondoltam, kinyomtatva mégiscsak kézzel foghatóbb lenne. Azonban saját nyomtatóm nincs, így csak fénymásoló jöhetne szóba - ott viszont mégis egy harmadik személy látja, miközben kinyomtatja. Az jutott eszembe mentő megoldásként, hogy 1 szolidabb képet nyomtatok ki, a többi pedig marad cd-n. Szerintetek lehet abból gond, ha mondjuk egy fűzős képet más is lát kettőnkön kívül? (Pl. fiúk, ti megsértődnétek azon, hogy valaki "megkukkolta" ilyen módon a barátnőtök fotóját?)
2010. szept. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy a falnak mennék ha kiderülne, hogy barátnőm másnak is mutogatja magát, igaz nem akaratból, de akkor is!

A vérnyomásom a plafont verné!!!

2010. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ideges lennék, és igen...ciki lenne.
2010. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs egy barátnőd vagy valami ismerős akiben megbízol és van nyomtatója?
2010. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyvtárban nálunk úgy lehet nyomtatni, hogy odaülsz a géphez, a csaj elmagyarázza, hogyan kell nyomtatni, és akkor egyedül nyomtatgathatsz.
2010. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

21.06: családtagjaim vannak, de a szüleim nem valószínű, hogy ujjonganának az ötletért :) bár Anyán gondolkodom, mert ő amúgy nagy bizalmasom, szal nem lepődne meg hogy túlvagyunk már a szájrapuszin.

többiek: azért ne nemtudommilyen extra fotóra gondoljatok, legalábbis amit kinyomtatnék - fűző plusz miniszoknya, akár utcára is felvehető ruha, csak kicsit szexibb póz vagy nézés

2010. szept. 19. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
a media marktban nyomtathatsz egyedül cd-ről pl
2010. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!