Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van múltja. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van múltja. De mennyire kell lezárni azt, vagy meddig kell a mának részének lennie a múltnak ? Hol a határ ebben?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, hosszú párkapcsolat ( élettársi kapcsolat) után ismerkednék.Sajnos tisztában vagyok vele,hogy a korban hozzám illő férfiak nagyrésze elvált, gyerekkel rendelkező. Múlttal rendelkező.De mennyire kell lezárni azt, vagy meddig kell a mának részének lennie a múltnak ? Hol a határ ebben?

Pártatlan véleményeket várok, nem szeretnék konkrétumokat leírni amíg nincsenek vélemények,mert nemtudom az én álláspontom e a túlzó.


34N 39F ha ez számít



#múlt #lekellzárni
2022. júl. 4. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden az ex asszonyhoz van viszonyitva es/vagy ugraltatja apukat a gyerekekre hivatkozva esetleg, az baj Ott még nem történt meg az elszakadás
2022. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nyilván összetartja az elvált feleket, két eset van. Vagy jó viszonyban vannak, vagy gyűlölik egymást. Nem könnyű eset egyik sem. A páromnak 2 gyereke van 2 kapcsolatból. Az első felesége nagyon kedves nő, jóban maradtak válás után (közös megegyezéssel mentek szét), ott semmi gond nincs. A másik ex viszont borzasztó, tipikus aranyásó és fúria. Durván mentek szét, a nő csalta, mindig akkor tűnik fel a színen ha valami anyagi jellegű dologról van szó. Fenyegetőzik meg minden. Személy szerint örülök, hogy nagyon ritkán van csak képben, mert ezek a balhézások nekem egyáltalán nem hiányoznak, és a páromnak se.
2022. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én férjem exe is mint 2-es leirta

Azt hittem az évek alatt majd csitul, de sajnos a kigyobol nem tűnik el a méreg

2022. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben teljesen le kell zárni, ha van gyerek, csak róla szóljon a múlt vagy egy közös vállalkozás, tulajdon akkor csak annak erejéig. ..
2022. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokrol legyen szo, nem kell egyeb segitseget felajanlani/elfogadni. Tisztazzuk, ha ket elvalt emberrol van szo, ok nem baratok, nem haverok, nem kell felesleges csevegesekbe kezdeni, plane nem osszeulni, ugyanis az uj parok ezt egyaltalan nem fogjak jo neven venni, es igazuk is lesz.
2022. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!