Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy feldolgozatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy feldolgozatlan trauma miatt folyton megkérdőjelezem a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran előfordul velem, hogy elgondolkodom a szakításon egy olyan emberrel, aki egyébként nagyon fontos nekem. Gyakran váltakoznak az érzéseim vele kapcsolatban és már kezd idegesíteni. Lehet ezen valahogy dolgozni, vagy érdemes elengedni? Lehet egyáltalán köze egy régi dologhoz, ami miatt még harag van bennem? Tudom hogy nem innen fogom megkapni a választ, de érdekel mások h gondolkodnak erről es a kornyezetembol nem szeretnek senkihez fordulni ezzel…

2022. júl. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érted a normálist, hogy szokványos, akkor igen. Olyan értelemben nem normális, hogy nem így kéne érezned.


Mivel fogalmunk sincs miről van szó, neked kellene utána járnod ennek. Minden kapcsolatod halálra lesz ítélve, ha ez van mögötte.

2022. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért nem tettél eddig semmit annak érdekében, hogy feldoogozd a traumádat?
2022. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, de nem hogy kellene pontosan.
2022. júl. 9. 20:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom*
2022. júl. 9. 20:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam hogy a párommal kellene megbeszéljem, de nem szeretném tudatni vele h milyen hatással van rám ez a dolog
2022. júl. 9. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, ezért tegyél ellene.

Olyan kevés és titokzatos a kérdésed, hogy bővebben - hiába akarok -, nem tudok érdemleges választ adni.

2022. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!