Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom a 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom a 8 éves gyerekét szeretné ha hozzá költözne és ő nevelné, az anyukával semmi baj szépen váltak el, szépen neveli a gyereket és egymással is normálisak a párommal, de én nem akarom hogy velünk éljen, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 14:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

9-es vagyok: bocsánat, a kérdésben benne volt, hogy 8 a gyerek.

Tudtok neki külön szobát biztosítani? Marhára nem kéne, hogy köztetek aludjon.

2022. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%

De a gyerek mindig ott lesz ! Nem erted?!

Szerintem ahogy ezt itt leirtad , mondd el apukanak . Ha normalis a hapsi akkor repulsz . Gondolom ezert jossz ide tanacsert.

2022. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
Keress gyerek nélküli pasit. De ha ezt így közlöd vele, akkor nagy valószínűséggel megkapod a kezdő lökést is ehhez.
2022. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Van külön szobája ahol tudna aludni de oda lett szoktatva a szülők mellé,mi pici baba korunktol kezdve külön aludtunk a szüleinktol és nem volt később sem gond ezzel, tanácstalan vagyok
2022. júl. 11. 14:37
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

Akkor ezt a feltételt nyugodtan add elő apukának, hogy külön szobában elaltatja és visszajön hozzád a hálóba. Jó hogy nem 14 éves koráig köztetek aludna.

Más kifogásod is van az együttélés ellen? Alapból nem szeretnéd gondolom.

Amúgy miért akarja most, hogy veletek éljen? Elindította már a bírósági eljárást? Anyuka mit szól? Csak mert ez nyilván nem úgy megy, hogy édesapa eldönti, hogy a gyerek jövő héttől vele él.

2022. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Mit tudsz tenni? Semmit. Vagy elfogadod, vagy hagyod a pasit, ilyen egyszerű. Te hosszútávon egyébként sem viselnéd el azt a szegény gyereket. Bár az írásképed alapján te is elég gyereknek tűnsz.
2022. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

félrenevelték a gyereket, de te kívülálló vagy, nem szólhatsz bele

bízhatsz benne, hogy az anyja nem megy bele ebbe

2022. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben a jatszmázást meg a női praktikákat felejtsd el. Állj a párod elé, és mondd el neki egyenesen, hogy te ezt nem akarod. Ő pedig eldönti, hogy mit kezd ezzel az információval. Lehet, hogy átgondolja, mert egyedül egy gyerekkel neki se olyan buli. Lehet, hogy azt mondja, hogy a kapcsolatot zárja le inkább. Esetleg kompromisszumot tudtok kötni.
2022. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kerek-perec megmondanám a pasimnak hogy szó sem lehet erről vagy szakítunk. Ez az ember arra apellál hogy majd te látod el a gyerekét (is). Máskülönben egyedül is ő nevelte volna, vagy legalábbis harcolt volna érte, nem csak most amikor nála lakik egy nő akire rátestálhatja.

Én elvált nő vagyok, nálam van a gyerekem de az apja aktív résztvevő az életünkben, a párommal is jól kijön aki fiatalabb nálam és gyerektelen. Nem zárkóztam el az apáktól, de kétségtelen hogy óvatos velük az ember lánya mert sok ilyet lehet hallani hogy ha lesz fix nője az apának akkor hirtelen kéne neki a gyereke csak hogy borsot törjön az exneje orra alá. Ha az új nő anya (mint pl én) még jobb, egy vagy kettő, ugyan mit számít, mármint neki :D

2022. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állj a párod elé, és mondd meg neki, hogy te nem erre szerződtél, hogy életvitel szerűen a gyerekével egy háztartásban élj. Tehát ha ő úgy dönt, abban az esetben szakítasz.

Innentől a labda az ő térfelén pattog (te pedig tudod, mi a dolgod.)

2022. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!