Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Jó úton járok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Jó úton járok?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen vettem észre, hogy szörnyen rátelepedtem a páromra. Csak félek talán túlságosan későn. De ennek ellenére észre vettem és igyekszem tenni ellene. Kevesebbet írkálok neki, több magánteret hagyok számára (sokkal többet). És elkezdtem hobbikat keresgélni magamnak. Sokkal többet foglalkozom magammal. Ez lenne a jó irány ?

2022. júl. 17. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha neki tetszik ez a "rátelepedés", akkor szerintem nem probléma. De a hobbik és a magaddal való törődés az csak jó dolog lehet, úgyhogy igen.
2022. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó az irány. Mindenkinek kell saját tér, és nem állhat annyiból a személyiséged hogy a másiktól függsz. Normális férfinak ettől sokkal vonzóbb is leszel, hogy olyan ember vagy akinek saját céljai és hobbijai is vannak, amiben megtalálhatja magát. Ne vidd túlzásba, szóval azért ne is hanyagold, ne ess a ló túloldalára, de így tovább.
2022. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó az irány, tök pozitív, hogy ezt így felismerted!


Viszont az sem mindegy, hogy neki szimplán csak több levegő kell, vagy inkább nem érdekled.

Nekem az furcsa, ha mondjuk napokig nem keresem a másik fél társaságát, ő meg nagyon jól elvan úgy is...

2022. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!