Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál ha már nem lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál ha már nem lennél szerelmes?

Figyelt kérdés

(*te vagy a nő a kapcsolatban*)

Szakítanál a pároddal ha már nem lennél szerelmes? Ha sosem dícsérne meg? Ha csak azt hangoztatná hogy semmihez sem értesz,hogy te mindig mindent csak elrontasz? Ha hiányozna hogy kedveskedjen neked, de nem teszi? Ha a kedvébe jársz pl a kedvencét főzöd és még meg sem köszöni? Ha egy egyszerű kérdést nem mersz neki feltenni mert félsz hogy hogy reagál? Ha kérdezel valamit mindenféle hátsó szándék nélkül és ő egyből támadásnak veszi?

Elhanyagolva érzed magad?

És ha mindezek mellé esetleg még látásból meg is tetszik neked valaki más?


2022. júl. 21. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én így akkor is szakítanék, ha ő lenne az utolsó férfi a világon.
2022. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Alapból ilyen párral sokáig nem lennék együtt.
2022. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már bőven túlmutat azon, hogy nem vagy szerelmes! Csak amiatt nem szakítanék, a szerelem elmúlik.

Amiket leírtál, azért persze, nyilván nem minden pont bántana, mert ha nem szólsz, nem tud rajta változtatni, de van ami önmagában is szakító ok. Semmihez nem értek, mindent elrontok, és eleve az, hogy félni kell, mire hogy reagál, ezek miatt egyesével is kuka.

2022. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóltam már neki, de letudja azzal hogy ő ilyen. Ezekszerint sajnos elég rosszul választottam párt. Az elején se volt nagyon romantikus de egy ideje már abszolút semmi.
2022. júl. 21. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell romantikusnak lenni, ez simán csak romboló személyiség. A fő kérdésedre azt válaszoltam volna, hogy attól függ, milyen az élethelyzetünk és egyébként jól megvagyunk-e, de a leírás megválaszolja ez utóbbi kérdést, így esélytelen, hogy bármilyen élethelyzetben is, de megmaradjak mellette.
2022. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hogy mért van egyáltalán olyannal bárki aki nem szereti?


"Ha sosem dícsérne meg? Ha csak azt hangoztatná hogy semmihez sem értesz,hogy te mindig mindent csak elrontasz? Ha hiányozna hogy kedveskedjen neked, de nem teszi?"

Pont ez lenne a kapcsolat értelme!

Minden olyan kapcsolatból ki kell lépni amitől kevesebb leszel.

Egyszer élsz, ha jobbat nem is tudsz találni ennél a sz@rnál még az egyedül lét is sokkal jobb.

2022. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem elmúlik. Ez termeszetes és átadja a helyét a szeretetnek. Aki a szerelem elmulasaval indokolja a kapcsolat végét, az egy kis nyomi.

Nálad viszont nem ez van és sajnálom..A "pasid" igen durván bánik veled. Ezt nem kéne hagynod, szerintem többet érdemelsz.

2022. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszoló, neked pluszba köszönöm hogy azt írtad hogy jobbat érdemlek. Sajnos az önbizalmamat teljesen elvesztettem, nincs elég bátorságom lelépni tőle😔
2022. júl. 21. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. De nem ezt erdemled!! Ki kell lepned!!! Mégis miért maradnal??? Nézd és becsuld,szeresd magad jobban ! Ezerszer többet érsz ,mint az a nyomi "pasi"
2022. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ez történt meg velem is. Eszemmel tudtam, hogy ez így nem állapot, szívemnel viszont még 100000000 esélyt adtam volna neki. Végül szakítottam, vissza se tartott, én pedig rengeteget szenvedtem utana. Végül egy evvel később ráírtam, hogy hogy van, megbeszéltünk egy találkozót. Soha mem felejtem el. Akkor lattam meg az igazi arcát elvakultság nélkül. Nem értem utólag, hogy miért maradtam mellette ennyi ideig, szűklátókörű volt majdnem mindenben aztan meg azzal zárta a beszélgetést, hogy nincs meg a szikra 😂😂


Szóval ha nálad is ez a helyzet, inkább szakíts, minthogy mellette maradj, mert neki kényelmes. Fájni fog nagyon, de inkább most lépj ki és ne húzd az időd vele.

2022. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!