Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki névnapjára és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki névnapjára és karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A páromnak december 27-én lesz a névnapja!Tudom hogy soká lesz még de én mindig előre gondolkozom!:D És a karácsony is itt lesz!Arra se tudom hogy mit vegyek neki!Szal karácsony és névnap!Jajjjjjjjjj Segítsetek!!!Jah és akkor leszünk 4 hónaposak!ÉS 30 éves!Előre is köszönöm válaszaitokat!!!!


2010. szept. 22. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét. xD
2010. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyon elöre gondolkozol szerintem..

ezek szerint nagyon friss a kapcsolatotok pár hete lehettek együtt..

háát..ne kapkodd el..nehogy karácsonykor sirás legyen ajándéknak

2010. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne vidd tulzasba, a nevnap amugyis egy szar unnep, nem jo semmire, nem is ot kene unnepelni a neve miatt hanem a szuleit akik adtak neki a nevet. Karacsonyra meg vegyel neki valamit ami a hobbijaba illik. Nem kell draganak lennie, az a lenyeg hogy olyan ajandek legyen amit csak akkor vesz az ember ha ismeri a masikat es tudja mire vagyik. Semmikeppen ne porfogot.
2010. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!És amúgy férfinek lesz elfelejtettem odaírni!Várom a további tippeket!Köszi!
2010. szept. 22. 15:52
 5/8 anonim válasza:
vegyél neki egy lovat!
2010. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Decemberre kb. fél éves kapcsolatról lesz szó..


Ha bnőről van szó akkor: ha az anyagiak megengedik akkor vidd el az ünnepek között egy wellness hétvégére, vegyél neki rózsát.


Ha pasiról: sztem a fél év még nem olyan sok szal ilyen fényképes dolgok még koraiak, lehetne pl: parfüm, óra, pénztárca.. vagy a hobbiával kapcsolatos dolog és ezek mellett még sztriptízzel is vagy vmi szexis dologgal.

2010. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!:Ez jó ötlet köszi!!!:D
2010. szept. 22. 17:42
 8/8 Krissz93 ***** válasza:
Toronyórát láncostól
2010. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!