Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Élettarsamnak van egy felnőtt, lassan 30 éves gyereke. Ma közli velem, hogy megy vele wellneselni egyik hét végén, pont ahova -régóta vágyott. Nekem szarul esett, engem nem visz el wellnesezni de a gyerekével elmegy kettesbe, én meg addig maradhatok itthon. Persze ha tényleg a gyerekével megy..ugyanis a telefonját dugdossa egy ideje, lekódolta. Ki tudja igaz e ezek után h a gyerekével menne.Sose tudom meg. De ha azzal is, nekem azért szarul esik. Már csak azért is hogy en meg se lettem kérdezve.se azert, hogy mennek e, se azert hogy megbeszéljük, h ilyen terve van csak közli a tényeket ..Mikor mondtam neki hogy nekem ez nem esik jól és akkor ilyen alapon én meg elmegyek az én gyerekemmel akkor csak olaj volt a tűzre hogy en mit képzelek, nem engedem el a gyerekével ...őszintén nektek nem esne szarul,?
2022. aug. 4. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
94%
Ha a gyerekevel ment akkor nem gond. Egyebkent kerdezd meg a gyereket. Hívd fel miközben ott vannak, hogy mizu mit csinalnak. Így kiderül vele van-e
2022. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg az a gáz, hogy a pasi dugdossa és kódolja a telefont. Az exem is ezt csinálta, nem véletlenül... És nem kutakodtam, láttam, mikor oldotta fel, hogy le van kódolva, ha arra mentem, mikor nyomkodta, akkor gyorsan lezárta, nem adta ki a kezéből fél percre se, hogy megnézzek valamit a neten gyorsan, mikor az enyémen nem volt.
2022. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

Oh basszus, az en anyam tolem 250 kmre lakott es minimum 3 havonta mentem hozza hetvegere.

Be is cseszne ha a pasim ezt nehezmenyezte volna. Azert alljon mar meg a menet. Senki se kerheti szamon a masikat amiert a gyerekevel akar idot tolteni. Amig elt anyam ferje o se duzzogott mikor anyuval kettesben mentunk ebedelni , vagy moziba vagy egyeb mas programunk volt ahova ot nem hivtuk. 20 eves koromban koltoztem el. 27 voltam mikor meghalt es amikor csak tehettuk voltak programjaink a pasijaink nelkul.

2022. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%

Te nő vagy ugye? Tehát a párod férfi? És a 30 éves gyerek az nő?

Ebben az esetben még lehetséges, hogy tényleg vele ment és nem csalt meg. Egyéb esetben csakis megcsalás lehet mögötte. De természetesen a fenti esetben is elég komoly esély van rá.


A telefon dugdosása elég árulkodó jel. (Akinek kicsit több esze van, vesz egy másik telefont, aminek a létezéséről nem is tud a párja, így nincs miért dugdosni a régi telefont.)


És igen, bunkóság akkor szólni, amikor már minden le van fixálva, kész tények elé állítva a másikat. Pl. téged mikor vitt vagy fog vinni wellnessezni? Ha téged nem visz, akkor most elmehettetek volna hármasban.

Eleve fura, hogy egy nő 30 éves fejjel az apjával akar wellnessezni. A legtöbb nő vagy párjával, vagy ha az nincs neki, akkor barátnőivel menne.


Akárhogy is forgatom a dolgot, egyre valószínűbbnek látom, hogy megcsal téged.

Lehet, hogy a helyedben az ominózus hétvégén elmennék a lánya lakására és becsöngetnék azzal a szöveggel, hogy "épp erre jártam, gondoltam becsöngetek, hogy vagy, de ha alkalmatlan az időpont, nem is zavarlak tovább". Ha csak ajtót nyit vagy akár csak beleszól a kaputelefonba, akkor máris tudod, hogy ő itt van, nem a wellness-hétvégén. ;-)

2022. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Párom elment az anyukájával Olaszországba 2 hétre hogy a mama hamvait kiszórják. Nem voltam féltékeny. Pedig ritkán engedhetünk meg magunknak több napos kikapcsot, és mégsem zavart.
2022. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15# a tiéd is más eset. Nyilván ilyenre nem szól az ember. Ez természetes h oda elmegy. De itt egy kikapcsolódásról van szó amibe én nem kellek.
2022. aug. 5. 05:44
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
És? Össze vagytok kötve? Vagy kontroll nélkül sehova se mehet? Egyszer jönne ilyennel a pasim, hogy nem mehetek nélküle sehova, repülne.
2022. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
"amibe én nem kellek" - ez egyszerű hiszti. Ennyi erővel minden gyerek bőghetne itt a gyk-n, hogy a szülei egyszer is nélküle csinálnak programot. Ráadásul te nem is vagy számára szülő, jobb esetben fogadott csaladtag, rosszabb esetben egy elviselendő teher.
2022. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a baj, hogy elmegy a gyerekével wellnesezni, hanem a kommunikáció köztetek 0. Hogyha nem tudjátok megbeszélni a problémákat, úgy érzed nem becsül meg, akkor valószínűleg csak szexre vagy tartva, nem barátnőnek.
2022. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%
"Ma közli velem, hogy megy vele wellneselni egyik hét végén" Teljesen korrekt. mert mit kellett volna? elkéredzkedni mint egy gyereknek? Előre szólt hogy programja lesz, senki engedélyére nm szorul.
2022. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!