Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már voltál hasonló helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dom3 kérdése:

Ha már voltál hasonló helyzetben, mit javasolnál?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom vele már másfél éve tart. Hatalmas szerelem van köztünk még mindig, az az igazi rózsaszín felhős...bármit megtennék érte, ha kell az életem is oda adnám...ez kölcsönös.

Házas ember, viszont nem ez az ok amiért még képtelen velem együtt élni. Van két gyerkőc, akiket ugyan úgy szeret ahogy engem. Sajnos a feleség velük zsarolja őt, hogy ha el költözik vagy el válik tőle, soha többé nem láthatja a gyerekeit, ő lesz a legrosszabb apa a világon, ellene fogja nevelni őket hogy megútálják egy életre. Ha nem lennének gyerekek már rég egymáséi lehetnénk de így... Nagyon szeretem!



2022. aug. 7. 14:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, ha pont úgy szeret téged mint a gyerekeit. Odaköltözöl, holnaptól három gyereket nevelnek.

Ugye csak eljátszod, hogy ennyire naiv vagy?

2022. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok naív?
2022. aug. 7. 14:40
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
A feleseg nem éppen hazudna nagyot.Eleg szar apa ha a szeretőjét epp ugy szereti mind a gyerekeit.Te meg egy hányinger vagy hogy szemetvetetél egy férjes apára.
2022. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem voltam még hasonló helyzetben mert nem vagyok se naiv se gerinctelen. Ha annyira szeretne akkor már rég elvált volna hogy veled legyen. Te a dugópajti vagy.
2022. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

A gyerekekért bíróságon lehet perelni. Csak azért nem lesz letiltva a gyerekekről, mert elhagyta a feleségét.

Szerintem nem lehet olyan fenomenális férfi, ha a feleségével, akivel 2 gyereket vállaltak nem képes megbeszélni, hogy annak a kapcsolatbak VÉGE. Normális emberek ilyenkor belátják, hogy nincs mit tenni, ha nem szeretnek engem, engedem elmenni a másikat és erről a férfinak, ha akarná, tudnia kell beszélni, sokat, meggyőzően a feleségével.

Szivatod magad, ne számíts sok jóra.

2022. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 L.. István ***** válasza:
84%
Nem is akar elválni igazából. Mekkorák a kölykök?
2022. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mindenkinek joga van a boldogsághoz! Egy élete van mindenkinek! Egy olyan házasságot amit már csak a "gyerekek" tartanak össze nem biztos hogy érdemes lenne folytatni.
2022. aug. 7. 14:49
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
De nincs boldogságotok :D itt vergődsz, hogy mit kellene tenni, mert a pasid nem foglalkozik a boldogságoddal. Nem képes kommunikálni az emberi kapcsolataiban. Ne nekünk mondd :D
2022. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
10 és 13 évesek (fiúk)
2022. aug. 7. 14:53
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy naív,mert simán,hivatalos ügyintézésekkel láthatná az apuka a gyerekeit válás után is. De te bevedzed,hogy a feleség dönti ezt el. Elválik,és a bíróságon kéri a láthatást. Ennyi. Ha ez eszetekbe sem jutott,akkor te vagy nagyon butuska vagy,vagy a szeretődnek semmi kedve otthagyni a mostani asszonykáját,és veled csak szórakozik.
2022. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!