Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mégis milyen hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés

Aki azt állítja hogy ő szeret engem, így áll hozzám, ő az anyjával lakik, én pedig egyedül.

Járogatunk egymással, és azt mondja hogy ő így úgy szeret.

De a hozzáállása meg ilyen, ő motor alkatrészeket szokott vásárolni, és én meg vettem egy falra szerelhető könyves polcot erre be szólt nekem, hogy lehet háború lesz és ne ilyenekre költsem a pénzemet hanem inkább konzervekre és tartós élelmiszerekre ruházzak be, ne pedig holmi könyves polcokra.


Ha én nem szolok bele, hogy ő motort épít, és arra költ havi ki tudja mennyi pénzt, akkor neki mit fáj, és szól bele nézz le engem ha én meg a szobámat othonossabbá, és saját magamnak kényelmessebbé akarom tenni hogy boldogabb lehessek benne?


És még a nagy szavak hogy ő így meg úgy szeret.



2022. aug. 11. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Fityisz propaganda beütött nála?🙈
2022. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Alapjáraton... Mindenféle katonai felszerelést vásárolok. :))) Bennem is van némi paranoia - bár nem a szomszédék háborújától félek. Az ok magánéleti jellegű.


AZONBAN! Essszembe nem jutna, hogy belevigyem a mindenkori partneremet a hülyeségembe. Plusz párodnak rendkívül mif*sz köze van hozzá, hogy könyvespolcot vettél? Meg hogy mire költöd a pénzed? Vásároljon konzervet ő, ha ennyire be van fosva!

2022. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolok a szélsőséges esetekre is, így érzem magam jól. De eszemben nem lenne másra ezt tukmálni, sem pedig beleszólni, ki mire költse a fizetését. Pedig mi közös kasszán is vagyunk, de sose mondanám a páromnak, hogy ne vegyen ezt vagy azt.

Külön élve pedig főleg erős túlzás ez nekem, és azt tanácsolom, ne költözz vele össze.

2022. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szeret, de a konzerveket jobban.
2022. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"háború lesz és ne ilyenekre költsem a pénzemet hanem inkább konzervekre és tartós élelmiszerekre ruházzak be"


Igaza van! Tessék löncshúst meg babkonzervet venni, nem mindenféle szirszarra elszórni a pénzt!

2022. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5# (irónia volt, természetesen)
2022. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem költöznék össze vele és nem fogom igy sose komolyan se venni mert ő motor alkatrészeket vesz és az anyjával él, és ha én nem szolok bele minek és mennyit ver el motor alkatrészekre akkor meg had legyek már boldog könyves polcokkal.
2022. aug. 11. 10:49
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tudod komolyan venni akkor minek vagy vele együtt. Am mióta jártok?
2022. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszed komolyan, nincs is a probléma.
2022. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De a motorral és a konzervekkel még el tudtok menekülni, feltéve ha lesz benzin.
2022. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!