Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik vagy nem hazudik?

Figyelt kérdés

Kicsit belezúgtam egy nőbe van egy kisgyereke,aki a nő munkája miatt sokat van falun a nagyszülőknél főleg nyáron. A gyerek egy félre sikerűlt házasságból született. Miután a nő elvált csak a szüleire számíthatott. Legelső randin kb így mondta" neki egy támogató családja van akiknek nagyon hálás."

Ez így jól hangzik.

Mielőtt megismerkedtünk már állítólag be volt írva erre a hétre szabadság neki. Ez hihető.

Mivel falusi gyerek vagyok(ezt tudja ő is) van fogalmam a falusi dolgokról. Akár igaz is lehetne hogy mindig munka van vagy ide oda kell menni (szomszéd város). Meg a gyerekkel kell lennie. Ez is hihető. De hogy napközben amikor én dolgozom ő ráérne pár mondatot váltani,de nem akar zavarni, amikor meg én érek rá hű de sok dolga van,és nem visz magával netképes telefont csak egy hagyományost.

Amikor végez /haza ér akkor hű de fáradt megy aludni,gyerek aki a nagyjával alszik el hetekig, csak vele tud elaludni. Hát ő....fogjuk rá hogy hihető.

Biztos a gyerek is örűl hogy láthatja. Viszont néha eszembe jut mi van ha otthon is udvarol neki valaki. És lehet nem minta gyerek,minta anyuka.

Félelen oka: szerda reggel kifejtette,hogy bizonytalan hogy ő akarja e ezt,mi lesz velünk iskola időben,mert a gyerek nála az első. Mondtam, értem elfogadom. Majd pár óra mulva teljesen udvaroltatott magának. Rákérdeztem van más pasi a képben? Azt mondta nem, meg egy gyerekkel nem sok mindenkinek kellene, évek ota én vagyok az első pasi akit érdekel.

Máskor komoly kapcsolatot emlegetett.

Lett volna egy szombati találkozónk én tisztázni akartam mindent,család az első alapon visszamondta,de lehet este ráér(ne de pont nem tud bejönni,én meg gondolom nem mehetek érte le) de biztos vagy családi munka lesz vagy a gyerekkel kell lennie.Félek az utolsó percben lemondja.

Néha ugy érzem,csak az érzelmek vakítanak el és hazudik. Ti mit gondoltok?



2022. aug. 12. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nőbe sose bízz!
2022. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik
2022. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!!! Főiskolán 1,5 szobás albérletben 4lánnyal laktam. Én a barátnőmmel a kicsi szobában, 3 lány a nagyban. Addig nem láttam olyat,mint ott dúrva női írigység. "Hogy neked van pasid én meg a kutyának se kellek."

Sőt....sajnos ugy lett egy megcsalás,hogy hallották milyen jókat szexelünk exemmel. Az egyik lány megírigyelte,kíváncsi volt rám, saját barátnője pasija se volt szent. Tudom én is egy mocskos ösztönylény voltam.

Lehet csak itt beképzelem.

2022. aug. 12. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nyers leszek. Tudod amikor a legmagyobb sz@rban vagy s van egy olyan családod aki ott van, ráadásul támogat, ezt ápolni és viszonozni illik(nyílván te nemtudod másként megértenéd).

Amikor gyereked van, s vam a munkán kívül idő, pláne nyári szünet igen törődni kell vele, éreztetni a szeretet, közös élményeket teremteni(nyílván erről sincs fogalmad, gondolom veled nem így bámtak gyerekkorodban, másként megértenéd).

S igen aki ilyen életet fog ki, mint nő, családja és gyereke az első nem egy f@sz, aki át se tudja érezni ezt.

Úgy hogy mielőtt bármilyen parajonádra hallgatsz, gondolj ebbe mindbe bele. Ja s nem könnyű, hisz az ilyen nő nem azzal foglalkozik h kiknek jön be, ezálltal észre sem veszi, nyílván téged vett észre, ezálltal bebeszéli magának h másnak nem kell.

Szóval gondolkodj el, egy támogató családnak viszonozni kell, gyerekkel mindig kell törődni komoly felelősséggel jár, mint szülő egyedül meg rohadt nehéz) , ha te ezt elfogadod, minden ok, ha nem keress gyermektelen nőt!

2022. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szintém kisgyerekes egyedülálló anyukaként írom neked, hogy momentán én is a májusban kiírt szabadságomat töltöm a fiammal kettesben, és most nem a bontakozóban levő (2randink volt mielőtt elutaztam) "kapcsolatomra" fókuszálok, hanem a gyerekre, pihenésre, nyaralásra. És igen,volt a héten több nap is, hogy a pasival kb 2 mondatot váltottam, mert fáradt voltam, vagy épp a gyerekkel feküdtem este 10kor és bámultuk a csillagokat...Viszont vasárnap megyek haza és az egész hetem a pasié lesz, tehát van konkrétum amit várhatunk.

Nincs ebben több :)


És mivel kérdezted elmondom hogy mit gondolok. Ne ijeszd el azt a nőt ezzel a nagy túlgondolással, számonkéréssel. Türelem. Türelem. Foglald le magad kicsit amíg nem ér rá :)

Másik meg, igen félünk.

Félünk, hogy a jól bejáratott mókuskerekünkbe hogyan fog beépülni egy kapcsolat.

Mit fog hozzá szólni a gyerek?

Hogy fognak kijönni egymással?

Mikor lesz erre (is) időnk?

Mi lesz ha, mi lesz ha, mi lesz ha...

Millió kérdés amire nem tudjuk a választ. Én is vágyok komoly kapcsolatra, ugyanakkor k*ra félek is tőle. Ráadásul most már nem is csak én eshetek pofára hanem a gyerek ia, szóval ááá.... nehéz ügy ez...

2022. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Röviden: hagyd őt békén, jobban járnak.
2022. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem, h miért kell egyből "megcsalásra" gondolni egy nőről függetlenül h van e gyereke, vagy nincs. Léteznek olyan nők ha nem veletek pasikkal vannak, vagy tevékenykednek, vagy családnak barátoknak segítkeznek, mert igen van életük ami a kapcsi előtt kezdódött, s igen egy fárasztó nap után nincs kedvük telefonozgatni... De az nem azt jelenti h megcsal, hanem azt h nem egy számító fruska aki egész nap csak hever és a telefonját nyomkodja....
2022. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es lehet ,hogy ő életem szerelme lesz. De eddigi kapcsolataimban nem ehhez szoktam.
2022. aug. 14. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!