Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan kezeli felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan kezeli felnőttként a férje/párja gyerekes dacos viselkedését?

Figyelt kérdés

Vita után a férjetek/párotok durcás dacos viselkedését hogy kezelitek?

Ilyenkor nem szól hozzám egész nap, nem keres telefonon napközben, külön alszik napokig akár.

Megbeszélni sem lehet vele a dolgokat mert elutasít.

Mit tesztek ilyenkor?


2022. aug. 25. 13:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Ez annyira gáz
2022. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Pont hogy sehogy,leszarom,majd megbékél. Viszont nálunk ilyen max 1 napig tart, többet el sem tűrnék,nálam a napokig tartó hiszti már passzív agressziónak minősül, ami szakító ok lenne rövid időn belül.
2022. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem lehet vele megbeszélni, akkor első körben szakítok. Nem lesz belőle férj.


Egyéb esetben (pl nagynéném ilyen), az a legjobb, ha úgy teszel, mintha minden rendben lenne. Élvezd a csendet! Tedd a dolgod, néha szólj hozzá, de jobb, ha azt se. Legyél vidám, menj el vásárolni, sétálni, egyél egy jó fagyit, stb. Este meg terülj el az àgyon.

Majd megunja. Utána se szólj rá semmit, egyáltalán ne tegyél megjegyzést arra, hogy jó volt x nap csend, vagy lenyugodott-e végre. Tényleg, mintha semmi se történt volna.

Esetleg ő is elkezdhet puffogni, hogy napok óta duzzog, nem beszél veled, te meg csak annyit mondj, hogy igazából téged nem zavar, nem érdekel. Ha neki így jó, akkor hagyod csendben lenni. Kedve szerint.

2022. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Gáz igen. De mit tesztek? Sehogy=?

Nyilván élem az életem csinálom a napi dolgaim, de most én sem keresem, mivel meg akartam beszélni,de ő nem,ennél többet nem tudok mit tenni ezzel kapcsolatban. Viszont számomra fontos lenne megbeszélni.


2es: nem tűrnéd el…mit mondanál neki?

Passzív agresszió igen! Teljes mértékben, és ez miatt is bánt a dolog…

2022. aug. 25. 14:03
 5/25 A kérdező kommentje:

3mas köszi! Most ezt próbálom tenni.

De biztosan ezért is én leszek a hibás majd…azt fogja mondani már előre tudom, hogy én nem keresem stb

2022. aug. 25. 14:05
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy ilyen történne, ha azt mondom évente van ilyen akkor sokat mondtam, de olyankor ráhagyom, nem foglalkozom vele. Lenyugszik és megbeszéljük. Ha ennél sűrűbben csinálná, már nem lennénk együtt. Többet érek annál, hogy egy ilyen dedós emberrel kínozzam magam.
2022. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez óvoda szint, ilyen emberrel nem kell együtt lenni.
2022. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nálunk azért gyakoribb. És mindig az a vége, hogy nem lehet vele megbeszélni, elutasít! Megsértődik, duzzog majd mintha mi sem történt volna (napokkal) De megbszélve sose lesz az a probléma már
2022. aug. 25. 14:10
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen lenne akkor szakítanék. Nincs kedvem dedózni, felnőtt partnert akarok.
2022. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

" 2es: nem tűrnéd el…mit mondanál neki?"


Azt mondanám, hogy sűrgősen fejezze be, különben vége lesz.

Első exemmel is így történt nagyjából, nem akarta komolyan venni,aztán nagyot koppant mikor repült.

2022. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!