Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos érdekes szituációba keveredtem az elmúlt 1-2 hét leforgása alatt és ezáltal teljesen ki fordultam magamból, tanácstalan vagyok és már a szorongás és a depresszió is gyötör.


Szóval a ragyogó bevezetés után lássunk pár tényt rólam az okoskodók és rossz akarók elkerülése végett.


21 éves fiú vagyok (tehát rögtön le is jön remelem mindenkinek, hogy a felsorolt tényeket józan ésszel meg tudom állapítani és nem tini dráma kétperces érzések) a barátnőm 17 éves lány (hangsúlyoznám, hogy nem 4 év van köztünk hanem 3.5 csak éppen az a fel év van amikor ez “nem látszik”)


Lassan 2.5 éve vagyunk együtt és ez idő leforgása alatt voltak a kapcsolatunknak olyan szakaszai (mely kapcsolatban nincsenek) ami nem feltétlen volt túl derűs…


Az elején (mivel nekem az első kapcsolatom ez) én is elkövettem pár hibát (és nem szeretnem részletezni mivel emberek vagyunk és mindenkinél más és más az ami belefér stb) valamint a barátnőm is elkövetett pár hibát…

Ennek egy részét mint már mondtam az elmúlt hetekben….

Bejött egy fiú a képbe aki régebben is próbálkozott már, de akkor normális emberhez méltó módon letiltassal végezte.

Aztán pár héttel ezelott újra felbukkant ez a fiú és akkoe a barátnőm azt mondta hogy elmondja neki érthetően hogy barátja van stb és ha olyat ír akkor letiltja…. Nos ez nem járt sikerrel és már vagy két napja beszéltek mikor mondtam egy olyat amit nem kellett volna…

Azt mondtam, hogy számomra szégyen , hogy velem van együtt….


Igen-igen tudom, hogy hogy hangzik, de ha hiszed ha nem kedves olvasó köze sincs ahhoz amit én eredetileg ki akartam volna ezzel fejteni (csak máshogy fejezem ki magam mint az átlag)


Nos ezen annyira felkapta a vizet (teljesen jogosan), hogy azt hajtogatta hogy elmegy a fiú szulinapjara (ami másnapra ra lett volna) és hogy egy mondattal el is vesztettem ot…

Nos mit ad isten fel 10 körül kocsiba szálltam és elmentem hozza hogy tisztazzuk a dolgot és sikerült is aztán nala aludtam (nem nem kell tulgondolni) a srácot letiltotta és esdig szep a történet…


Megtörtént a “kibékülés” ha lehet így mondani és kb 4 napra az egész kezdetétől számolva a szokásos együtt let volt a lannyal mivel nálam szokott lenni suli után mit ad isten el kellett mennem edzeni… (versenyre készülés stb) így nem volt lehetőségem a hölgyet ki kísérni… és lass csodát ki volt ott? A fiú… nem sokat tétovázott kapva kapott a lehetőségem es fel ajánlotta a barátnőmnek hogy haza viszi… Nade nem haza mentek… mindig hív a barátnőm ha hazaer de furcsamodon nem hívott szóltam a húgának is hogy mizu stb de o sem volt okosabb a végén az apja ment érte es igen a sraccal volt…

Nos hosszú sztori röviden elvileg nem történt semmi nagynehezen megbánta a lány a tetteit es én is megbocsajtottam


Eddig csodás a történet, de jön a csavar


Volt meg 1-2 kisebb történés de nem hatalmas lényeg

Minden rendben ment egészen az elmúlt pár napig (most 09.14) kb egy hete kezdődtek a gondok hogy máshogy kezdett viselkedni es azt hajtogatta, hogy o már a múltkori “beszólásom” óta elengedte a kapcsolatunkat szeret, de már nem szerelmes belém…. És az ehhez hasonlók…


Nos le szerettem volna irni ezt a hosszú előzményt, hogy legyen egy kis betekintesed a háttér sztoriba kedves olvasó…


A kérdésem az, hogy van e rá bármi ötlet ,tanács ,módszer amivel újra elérhetem azt, hogy akarja ezt a kapcsolatot, hogy újra belém szeressen?


(Kis extra, hogy szemelyesen kevésbé mutatja és fejezi ezeket az érzéseit mivel ott tényleg minden tökéletesen működik… legrosszabb esetben holnap találkozok vele vagy délután vagy este….)


Koszonom szépen, hogy idot szantal ra! Legyen további szep napod!



2022. szept. 14. 12:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg nem meri kimondani hogy vége

Együtt vagytok egy ideje, Valószínűleg megszokás is ez már és gondolom nem akar megbántani.

17 éves.... sajnos vagy nem sajnos de Valószínűleg nem te leszel az utolsó férfi az életében.

Most jött más úgy látszik aki elcsavarta a fejét

Még fiatalok vagytok.

És ritka amikor egy 17 éves elkötelezi magát évekre vagy életre.

Még csak most lendül bele majd a dolgokba, az ismerkedésbe.

Tudom hogy ez rossz és fáj de sajnos ilyen az élet

Egyértelmű hogy nem tudja és nem is akarja elengedni azt a másik srácot. De Valószínűleg téged sem akar megbantani

A helyedben szakítanék, megmondanám akkor érezze jól magát azzal a sráccal vagy gondolja át mit akar.

Nem keresném, nem találkoznék és nem is írnék neki legalább 2 hétig.

Hagy érezze a hiányod.

Ha tényleg szeret és téged akar akkor rá jön mit veszíthet és megpróbálja majd megoldani a dolgokat veled együtt és vissza megy hozzád.

Ha meg nem keres stb

Az meg Egyértelmű...

2022. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom röviden, tömören összefoglalni, ami nekem ebből lejött:

Nem szerelmes beléd, de szerintem te sem szereted őt igazán. (Még mielőtt felkapnád a fejed: egy egészséges kapcsolatban nem ilyenek töltik ki a mindennapokat)

Első kapcsolat, tele hibákkal - de, igen... sajnos ilyen egy tipikus (kései) tini kapcsolat. Ne próbáld bemagyarázni magadnak, hogy nem az.

"számomra szégyen , hogy velem van együtt" - talán itt bukott ki belőled minden korábbi sérelem, harag vagy csalódottság.

A lány is éretlen, nem kommunikál rendesen (nyilván, hisz' 17 éves!), felnőtt módján, csak érzi, hogy az a fiú őt jobban vonzza, de azért az jelzésértékű, hogy kimondta: nem szerelmes beléd.


Szerintem tök mindegy utólag a hibákat egymáson számon kérni. Ezeken át kell esni ahhoz, hogy az ember megtanulja, milyen is egy kapcsolat.

Szedd össze magad. Vagy határozottan elmondod neki, hogy szeretnél folytatást, de ahhoz kettőtökre van szükség, vagy itt a vége fuss el véle.

2022. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekszerelem volt, így is egész sokáig tartott ahhoz képest, hogy ő pl a leírásod alapján 14,5 éves korától volt veled.

Nem fogtok örökre együtt maradni.

Őt elbolondította valaki más már. Sajnos ez szerintem is ennyi.

2022. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet az eddigi válaszadóknak, továbbra is várom a nezopontokat a témával kapcsolatosan, annyit ki szeretnék emelni, hogy valami félreértés történt, mivel a fiú nem elcsavarta a lány fejet csak osszezavarta, hogy kell e neki most kapcsolat vagy nem. Ez a fiú csak az elő sztori része volt (ez már egy lezárt dolog) a hangsúly a jelenen van és azon a kérdésen, hogy ha akarok tenni bármit is az elengedésen kívül mi az a valami.

Mi az amivel újra szerelmet kelthetek benne vagy mi az a bizonyos valami ami elősegíti őt abban, hogy rájöjjön, hogy én már más vagyok megváltoztam (számára kedvező pozitív irányba) és hogyan értessem meg (vegyem ra), hogy ezt belássa és akarja o is ezt a kapcsolatot.

Félreértés ne essék nem szeretnem ra erőltetni csak azt akarom elerni, hogy kapjon egy reális perspektívát a helyzetről

2022. szept. 14. 12:56
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha belátja, hogy megváltoztál, ha nem, a szerelmet igazából nem lehet újraéleszteni. Akkor meg minek?
2022. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Figyi... Leírásod alapján kavar a sráccal. Látszólag letiltotta, de szerinted mennyi idő lenne csinálnia egy kamuaccot ahol beszélhetnek? Nekem ez tűnik a realitásnak
2022. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#6 értem amit mondasz ezzel, de akkor vizsgáljuk meg abból a nézőpontból is, hogy, de mi van ha mégsem?


#5 tehát a szerelem az csak akkor van és akkor jó ha egy 50 éves házasság alatt is szüntelen?

2022. szept. 14. 13:07
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Csak ti fiatalok vagytok, első kapcsolatban. Nem nyugdíjasok, 50 éves házassággal a hátatok mögött. Ő sem szeretné nyuggerként leélni az életét így 17-től. Szerintem Te sem.
2022. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 szóval egy fiatalos kapcsolat nem lehet fiatalos, csak egyedül? Nem tudunk együtt eljárni bulizni stb és teljes mértékben megélni a fiatal korunk és kihasználni?
2022. szept. 14. 13:11
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Hol írtam olyat, hogy kihasználni vagy hogy fiatalon egyedül kell lenni? Nézd, a barátnőd már nem szeret téged, akár kavar a másik sráccal, akár nem, te meg nem vagy hajlandó ezt elfogadni és kötöd az ebet a karóhoz, hogy de attól még eljárhattok egyedül. El. Csak semmi értelme. Hidd el - de írtam már ezt - hogy nem együtt fogtok megöregedni. Kb nyolcadikos kora óta veled volt és még Te is nagyon fiatal vagy. Szerinted...?? Nem egy házasságot kell megmentened.
2022. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!