Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párodra gyanakodnál hogy drogozik, de neked nem akarja elmondani?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja jöttem össze egy fiúval. Viszont nagyon sok furcsaság van körülötte.


- Nagyon sokat keres, de nagyon hullámzó az anyagi helyzete, volt hogy tőlem akart kölcsön kérni kisebb összegeket, pedig a netbankjában láttam hogy havi milliós összegek mozognak rajta (ő mutatta).

- Soha nem töltöttünk még együtt 24 órát, és gyanúsan sokszor haza kell mennie hirtelen pl. esténként.

- Még soha nem jártam nála. Mindig valamivel kimagyarázza miért nem hív fel.

- Rend szerint eltűnik este 8, 9 óra környékén, én ilyenkor elköszönök tőle messengeren, aztán hajnali 2 óra környékén szokott ő is elköszönni. Addig fent van, és nagyon keveset alszik. De hogy mit csinál 9 és 2 óra között az rejtély..

- Mostanában nagyon sok drogos viccet mond, drogos mémeket küld, drogos "vicces" tiktok videókat...

- Nagyon paranoiás. Néha nagyon szürreális dolgoktól fél, folyton azt hiszi hogy valaki megfigyeli, hogy be akarnak hozzá törni.

- Sokszor hívogatják furcsa emberek, sokszor kell hirtelen elmennie autóval nagyon messzire, ilyenkor sohasem mehetek vele.

- Találtam olyan képet ahol a legjobb barátja valami port szív fel az asztalról. Ezzel a barátjával kb össze van nőve.


És sajnos most ért hidegzuhanyként, elég sokszor küld nekem selfieket, most visszanéztem őket, és elég sok képen nagyon tág a pupillája.

Valószínűleg kokainról van szó, mert a memeken is mindig kokain van amiket küld, meg hát össze raktam a képet.


Rákérdeztem már 2x de tagadta, sőt felháborítónak tartotta, hogy ezt feltételezem. De azóta mintha kicsit távolságtartóbb is lenne velem.


Mit tudok tenni? Már bele vagyok betegedve. Annyira nagyon szeretem őt hogy elmondani nem tudom. Szabadidőmben már drogos filmeket nézek, bele vagyok már dilizve a témába, mert a hülye is látja hogy valami nem oké vele. De nem tudom hogyan tudnék segíteni neki, ha még csak el sem mondja nekem... Annyit tudtam kideríteni a szüleitől, hogy régen voltak drogos ügyei, de nem nagyon akartak róla beszélni, tiszteletben is tartottam. Ha rákérdezek miért nem alszunk többet együtt, miért ilyen kevés az ideje rám azt feleli, hogy van néhány dolog az életében amit még rendeznie kell. Tehát ilyen titokzatos semmitmondó szövegekkel jön. A szex sem nagyon érdekli már.


Ti mit tennétek a helyemben? Félek, nagyon nagyon félek, hogy hülyeséget fog csinálni magával. Amúgy ő egy rendkívül intelligens ember, és mindenki szereti őt a környezetében.


2022. szept. 14. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván az egyetlen ésszerű lépést, hogy kidobod és azonnal tiltod mindenhol nem fogod megtenni. Szóval majd tanulsz a saját károdon.
2022. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Fuss, menekülj!!!!!


Csak magával fog rántani a drogadék! Ha jót akarsz magadnak, akkor azonnal megszakitod a vele való kapcsolatot! Ezek nem változnak, csak ideig óráig. Később téged fog meglopni mindenhogyan! Ráadásul bármikor megölhet úgy hogy be van lővve és fel sem fogja hogy mit művel, mert tévképzetekben él és ez később rosszabb lesz. Egyszer elkapja az égszij és azt fogja képzelni hogy te akarod őt megölni és neked fog támadni egy késsel.


Agyi károsodását nem is említve. Sosem lesz normális ember! És ha te még ezek után is vele maradsz, akkor magadra vess és ne nyígj majd hogy téged is erre a szintre húzott meg bántott mindenhogyan

Menekülj!

2022. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Szép dolog hogy segíteni akarsz,de 100ból 1 esetben lehetséges ez a drogosok körében hogy ki jönnek belőle!


Én azt is értem hogy szereted,de 3 hónapja vagytok együtt, én a helyedben még most lelépnék,mert aki már az első 3 hónapban "nem tud elég időt együtt tölteni a barátnőjével",ez a későbbiekben csak jobban el fog kopni, még kevesebb időt fog veled tölteni!

+Ugyan úgy le fog húzódni pénzzel,most még csak kevesebbet kér ,de minél több időt vagytok együtt ez egyre nagyobb összeg lesz!

+Még szerencséd van,mert tudja finanszírozni a saját drogos dolgait,de amint megszűnik a munkája,vagy az illegális ügylete ahonnan vannak a milliók, úgy te leszel a legközelebbi ember akit le fog húzkodni minden áron,ha kell erőszakkal!

2022. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*húzni
2022. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A kettes mond jókat, de Ő tipikusan az a vidéki típus aki minden drogot egy kalap alá vesz és tudja, hogy nincs benne semmi jó, mert sosem próbálta :D

A kokain nem hallucinogén, de valóban agresszívvá tud tenni. Szerintem a palid árulja a cuccot, ezért vannak a hirtelen eltávozások. A későn üzenetre válaszolás meg azért van, mert abban az időszakban romra van csapva az ember. Ugyan nem írtad mennyi idősek vagytok, de e drogozással viccelés meg meg az erre való flexelés rém szánalmas 20 éves kor felett. Ha ezzel nem tudsz azonosulni akkor lépő.

2022. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

+ már most nincs igénye a szexre?

Te ezt az életet akarod? Nem hiszem,hiszen ahogy az írásodon látom te egy pároddal törődö lélek vagy!

Keress egy olyan férfit akitől ezt az odaadást vissza is kapod :)

2022. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Drogtesztre vinném.
2022. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Ha nagyon megakarsz bizonyosodni, veszel egy drog tesztet és együtt pontot tehettek a kérdés végére. Ha ő nyitott feléd, egyrészt együtt megértitek mi miatt alakult ki benned ez a kérdés, más részt ha tiszta rezzenéstelenül, nyugodtan megcsinálhatja a tesztet, mert ugye úgy is tiszta. Bár, az kevés ilyenkor, hogy felháborodik, ha elmondod mi az, ami neked rossz, ha megoldás közeli beszélgetésről van szó, akkor azért előjönnek, hogy végül is mi az, ami miatt olykor úgy viselkedik, ahogy neked rossz, és ha érdekeled, akkor valamilyen szinten csak elkezdtek ezeken változtatni, együtt.


Azt azonban nem érdemes megvárni, hogy magával húzzon, ha az van, amire gondolsz. Beton egyenes emberekkel szemben sem biztos, hogy egy erősen drogos ember kitisztul, főleg ha ugyan abba a közegbe kerül vissza, évek és rengeteg harc, nem csak neki ugyan úgy neked is, persze tudatosan.

2022. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

"Ti mit tennétek a helyemben?"


Menekülnék ebből mielőbb, amíg még tudok komolyabb következmények nélkül.

2022. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

5!


Ez nem kokain, hanem kristály. Más néven pico. Ugyanúgy orrba kell felszívni, van aki italba rakja és van aki meg felnyalja.


Kezdetben felpörög töle a használó, fél egy óra alatt már látható a hatása. Nem tud megülni egyhelyben, folyton mászkál, zenét hallgat, rengeteget beszél, hatalmas szomjúság uralkodik el rajta, nem eszik, nem alszik, később ahogy megy ki a hatása, depressziós tüneteket produkál. Levert. Étvágya hirtelen megnő, rengeteget alszik egyhuzamban, nem érdekli senki és semmi. Aztán egyre többször és nagyobb adagot kíván, nagyon hamar és könnyen rá lehet szokni, amit akkor már nem lehet rajta segíteni, hiába megy elvonóra vagy kap segítséget. Folyamatosan hazudik éjjel nappal, mindent pénzzé akar tenni, hogy a napi adagot meg tudja venni, akár egy nap többször is. Csal, hazudik, meglop, és még a tetejébe még neked is megy, hogy elérje amit akar. Akik ilyen szereket használnak, később nem lesz elég nekik ez a fajta, keverni fogják más drogokkal, hogy minél nagyobb és hosszabb hatást érjenek el.


Nagyon káros és veszélyes nem csak a fogyasztóra, hanem a környezetében élőkre is, mivel erősen hallucinogén és tévképzeteket, paranoid viselkedést okoz, aminek a következménye akár még családírtást vagy/és öngyilkosságot idéz elő.


Valóban nem próbáltam és nem is akarom kipróbálni! Bőven elég volt egy ilyennel élni mire kiderült minden!


Nem véletlenül írtam fentebb, hogy azonnal meneküljön a drogadéktól és felejtse is el, hogy valaha is köze volt hozzá!

2022. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!