Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszítettetek már el barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítettetek már el barátot egy szerelem miatt? Érdemes volt, vagy megbántátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem. De meggyőződésem, hogy intelligens emberek le tudják kezelni ezt a dolgot.
2010. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megbántam. rip. ricsike, de mondtam, hogy ne nyúlj a verácskámhoz!
2010. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én igen, kettőt is.....

sokáig bántam, de ennyi év távlatából azt gondolom, hogy én nyitott voltam arra, hogy megbeszéljük, ők nem...

2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majdnem! Egyik szerelem sem ér annyit, hogy elveszíts egy igaz barátot!

Hiába dúl a love, előtt utóbb lehet, hogy elhagy. Egy barát sosem!

2010. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hidd el van olyan is, h egy barát hagy ott. nekem őszintén az a véleményem hogy egy barát ugyanúgy otthagyhat mint a társad, és egyik ember sem jobb ilyen szempontból. pont ezért szerintem azt kell tenni, amit jelenleg érzel. ha úgy érzed hogy valaki már nem érdemes arra hogy a barátod legyen, akkor hanyagold nyugodtan őt a társad javára, gondoljon amit akar...
2010. szept. 26. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha úgy érzed hogy valaki már nem érdemes arra hogy a barátod legyen"


Akkor nem barátról beszélsz, hanem ismerősről. Egy igaz barátról SOHA nem gondolod ezt.

2010. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze, de régen ez az ember a legjobb barátom volt. ő is változik, én is, és úgy éreztem már nem a barátom.
2010. szept. 26. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Se a barátodat nem jó elveszíteni sem a párodat.


De nyilván az embernek ha választania kell általában a párját válassza. Feltéve ha a barátja nem ellenkező nemű és nem szeretett bele. Mert ha beleszeretett akkor nehezebb a választás.


amúgy neked miért változtak meg a dolgok a "barátoddal, haverral" kapcsolatban, elhanyagolt, vagy túl sokat lógott rajtad, vagy miért? Miért küldted el a haverodat?

2010. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi nem történt, csak megváltoztunk, engem elkezdtek idegesíteni a szokásai, nem akartam már vele beszélgetni, nem éreztem jól magam vele. úgy éreztem nincs mondanivalóm neki, mert nem ért meg és én se őt, mindg elítéltük egymást. ennek így nincs értelme, de szerintem egyikőnk se tehetett róla, egyszerűen csak változnak az idők. én a barátommal vagyok sokat ő meg az alkoholizálós haverjaival.
2010. szept. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!