Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a dohányz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a dohányzásról a párom? 21F

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis, hogy csökkentse az adagját. Azt tiszteletben tartja, hogy a jelenlétemben nem dohányzik, de a minap buliban voltunk, és hát egymás után gyújtott rá....és én korábban még mielőtt össze jöttünk volna úgy voltam vele, hogy nekem cigizős csaj nem kell, emiatt nem akarom dobni, de jó lenne ha mérsékelné a dolgot.
2010. szept. 26. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak mellékesen megjegyzem, hogy a témában elfogult vagyok.

Lényeg, hogy nálam dohányzó nő szóba sem jöhetne.

A te esetedben egy kérdés: jó az, ha miattad teszi meg, és nem önmaga jobbá tétele miatt, önmagáért?

2010. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, a buli egy nem mindennapi helyzet, ilyenkor én is tripla anyit dohányzok, mint napközben. Egyébként a legegyszerűbb, hogy megkéred rá, de mondom, semmit sem jelent, hogy buliban ennyit cigizett.
2010. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
viszont rászokhat még jobban :) kerek perec mondd meg neki, hogy FÉLTED...
2010. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tolerálod azt, hogy cigizik, akkor soha nem fog leszokni.


Ha azt mondja megteszi, hogy miattad leszokik, az nem elég.


Ha önmaga belátja, hogy le akar szokni, nem miattad, nem másért, hanem saját magáért, csak akkor van nyert ügyed.

2010. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ennek tényleg csak akkor van értelme ha ő maga hozza meg a döntést...én egy erősen dohányos nő vagyok és mindig azt mondtam, hogyha valakinek kellek, ha valaki szeret, akkor így szeressen, mert ez vagyok én...soha senki nem tudott leszoktatni róla, egy pasi sem... most láttam be magamtól, hogy le kell tennem, mert sosincs elég pénzem semmire, így magamtól meghoztam a döntést, és most minden erőmmel a leszokáson vagyok...most van egy férfi, aki szintén szeretné, ha megtenném a "kedvéért", és nem is cigizek a jelenlétében, de ő csak egy segítség, egy plusz löket, ha nem határoztam volna el magamtól, akkor miatta sem akarnék leszokni
2010. szept. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik rendszeresen cigiznek, és nem napi 1-2 szálat, hamarabb ráncosodik a bőre, és mélyebbek lesznek. Anyum úgy szokott le, hogy arra gondolt, hogy néz ki a keresztanyja... :D Nem akart olyan "ronda ráncos vén banya" (ahogy ő fogalmazott) lenni. Sajnos nincs fényképem a nőről, pedig az a látvány garantáltan mindenkit megrémítene. Ha van ilyen idős ismerősöd, akkor fényképezd le, és mutasd meg neki.
2010. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, de ha szeretek valaki olyat aki nem szereti a cigit,akkor képes vagyok addig hanyagolni.De tény h. vannak fanatikusak, akik még terhesen se tudják letenni.Szóval ez agyban dől el, ha ő nem látja be, vagy nem akarja csökkenteni,akkor bármit teszel nem fogja tudni letenni.Szerintem ha megfenyegeted azzal h. elhagyod, még az se fog segíteni,mert a stressztől még többet fog dohányozni.Elég nehéz eset ez,de valahogy le kell foglalnod a barátnődet.
2010. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog leszokni,ha Ő maga elhatározza,hogy leszokik!Amúgy megvan az oka, amiért cigizik...Ez lehet lelki vagy az is,hogy kívánja a nikotint!Ha egyik napról a másikra elveszik tőle a dolgot, akkor többet ártasz neki vele,mint gondolnád!Ha egy ember azért cigizik,mert pl állandóan stresszes, de a cigi lenyugtatja, akkor ha abbahagyja a dohányzást, a stressztől lesz beteg!Mindenképp helyettesítenie kell valamivel a dolgot!Ha pedig kívánja a nikotint, akkor lehet az is,hogy örökletes a dolog, ha a szülei dohányoznak/dohányoztak...Ugyanis a függőségre való hajlamot örökölni is lehet!Szóval egy a lényeg, meg kell tudni az okát és helyettesíteni kell a cigit valami mással!De Te ne kényszerítsd semmire, nincs jogod senkit sem korlátozni, maximum tanácsot adhatsz és az Ő dolga,hogy hogy dönt!Aztán vagy megszoksz vagy megszöksz...De ha megfelelésből miattad leszokik, az egy idő után visszaüt a kapcsolatotokban!
2010. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!