Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek el tőle vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt a bnőmmel, nagyon nagy szerelemnek indult a kapcsolatunk. Tudatlanul nagyon sokat bántottam, s pár hete azt mondja, úgy érzi már nem vonzódik hozzám, csókolózni sem akar; csak a szájra puszit akarja...

Azt gondolom már nem szeret... Ő azt mondja, nem tudja mit érez, de nem tudja elképzelni, hogy többé soha ne legyek neki. Emiatt nem rég szakítottam vele, de folyamatosan futott utánam, hagyott csapot-papot...

Érzi, hogy megváltoztam és már jó lennék számára, de már szerinte hiába...

Bármit megtennék, hogy újra olyanná varázsoljam a kapcsolatunkat mint régen, de már nem tudom mit tegyek.

Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit tegyek!

Köszönöm.

23 / F


2010. szept. 27. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Harcolj érte. :D
2010. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 komasa ***** válasza:
Te is szereted, mert ha nem szeretnéd már pattintottad volna, és nem foglalkoztatna a téma. Ő is szeret, mert fut utánad.... Akkor harc! Mindkettőtöknek fontos a másik! Kiadós beszélgetések, romantikus együttlétek, figyelmesség a másik iránt, változtatni a régi rossz dolgokon... Minden ok lesz! Sok sikert!
2010. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!