Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom újra szerencsejátéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom újra szerencsejátékozik?

Figyelt kérdés
Régebben nem dolgozott sehol, hanem csak különféle szerencsejátékokból élt, mint az ostábla, römi, sportfogadás és leginkább póker. Kaszinóból kaszinóba járt és mindenféle bünbarlangban megfordúlt, meglehetősen rosszarcú emberek társaságában. Emiatt régebben több konfliktusunk volt, végül megígérte, hogy felhagy ezzel az élettel és keres egy rendes munkát. Mindez alig 8 hónapja történt és azóta folyamatosan panaszkodik, hogy mennyire nem szereti a munkáját stb. Most szombaton azt mondta, hogy éjszakára behívták dolgozni és elment itthonról, majd vasárnap reggel dohányfüst szagú ruhában jött haza. Azt kimagyarázta, és nekem nem is volt különösebben gyanús, de ma véletlenül egy köteg készpénzt találtam az autója kesztyűtartójában. Nem tudja, hogy megtaláltam és még nem is szembesítettem, azt viszont megkérdeztem, hogy játszott-e valamit az ígérete óta, amire hidevérrel azt mondta, hogy nem. Mit kellene tennem? Kérdezzem meg, hogy honnan van a pénz?

2022. okt. 10. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindegy megkérdezed vagy nem. Játszik és játszott is. Dolgozni nem szeret, legalábbis a munkáját biztosan nem.
2022. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsejátékfüggő vagyok - kinőhetetlen. MEnekülj, amíg megteheted. Ha nem túl régóta vagytok együtt, már most menj, ha régóta, tedd fel magadnak a kérdést, miért tűrted addig az egészet.


32f

2022. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
És? Mégis vele vagy.
2022. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
A felsorolt játékokat mind profi szinten lehet űzni, megélhetésszerűen, ráadásul te magad is írtad, hogy annó ebből élt. Ha ésszel csinálja mi ebből a gond? Ha azt mondanád, hogy a félkarút tömi vagy bingózik akkor megérténém az aggodalmad, de így szerintem alaptalan. Csóró csávót 8hónapig terrorban tartottad mert tiltod a szenvedélyétől, sarokba szorítod, és most csodálkozol, hogy hazudik...
2022. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
A szerencsejáték függőség erősebb, mint a dohányzásé. Sajnos sok ostoba ember van, aki nem tud számolni és elhiszi magáról, hogy átlát a rendszeren és kitudja játszani. Az igazság az, hogy ezek mind eladósodva, nincstelenül végzik. Csődtömeg az ilyen ember, a munkakerülése még csak tetézi az egészet.
2022. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Vidd el egy addiktológushoz végre.
2022. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyenből sose lesz normális ember de ha neked ilyen kell sok boldogságot...
2022. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem úgy tűnik, hogy a barátod vesztes függő lenne, aki minden pénzét eljátsza, de kérlek javíts ki ha tévedek? Miért is hagyattad abba vele a játékot? Sokat veszített? A társaság miatt? Vagy egyszerűen csak szerinted nem elfogadható a pókeres élet és jobb robotolni?
2022. okt. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem a pénz a gond, az az igazság hogy többet is keresett a játékkal mint a munkával, de minden idejét a pókerasztalnál töltötte. Hétköznap online játszott napi 8-10 órát, hétvégén pedig a kaszinókat járta. Hétvégén alig voltunk együtt, mert feljárt Pestre és néha külföldi kaszinókba is. Három éve Görögországban nyaraltunk és ott sem bírta letenni a rohadt kártyát, mert ott is csak kaszinókat kereste, én pedig szinte végig egyedül voltam a nyaralás alatt. És nem is és a legrosszabb, mert nem csak kaszinókba járt, öltönyös fickók ellen játszani, hanem mindenféle kétes társaságba, ahol nemritkán elítélt bűnözök és késes cigányok is megfordultak.
2022. okt. 11. 05:59
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Dobj fel egy pénzt! Ha írás, akkor tiszta a srác :)
2022. okt. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!