Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellentétes nemmel baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétes nemmel baráti kapcsolatot csak akkor alakítotok ki ha a delikvens valamilyen szinten vonzó számotokra? Vagy teljesen mellékes?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ha nem vonzó akkor vagy semleges . Viszont alakulhat úgy vmilyen oknál fogva valamit talál a férfi a nőben vagy a nő a férfiban, annak ellenére hogy nem a kimondot esete.
2022. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátot/havert akarok, ott nem a külsőt nézem, hanem hogy mennyire tudunk beszélgetni egymással, mennyire tudjuk egymást építeni” hogy milyen emberileg…
2022. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak mert van egy pár hónapja egy lány aki barátként lóg velem, viszonylag sokat! Már többen mondták hogy tuti hogy akkor be is jövök neki, próbáljam meg felszedni, ne csak barátkozzak vele.
2022. okt. 16. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, nekem is vannak fiúbarátaim, mégse akarok tőlük semmit.
2022. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon csúnyán hangzik,szegény lány.
2022. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Elég korlátoltak azok, akik téged a semmi alapján bíztatnak, a nagy szart tuti, csak barátkoztok... Speciel én biszex vagyok, most egyik nemmel se kéne tudnom barátságot, közelebbi viszonyt kialakítani, mert ugye mindenkit IS fel akarok szedni, ha szóba állok vele és jóban vagyunk?

Egyébként meg nyugodtan megpróbálhatod felszedni, ha te nem barátként tekintesz rá, de akkor azzal számolj, hogy gallyra vághatja a barátságot, illetve tisztelettel fogadod, ha esetleg nemet mond. Ne a hülye haverok véleményére alapozz, hanem arra, hogy szerinted hogyan viselkedik veled, közeledik-e esetleg pl hozzád ér többször, ilyesmik.

2022. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szétkürtölted,hogy barátok vagytok? Vagy honnan tud róla ennyi mindenki?
2022. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
2022 van… azert mer sokat log veled egy lany,attol meg baratok vagytok.
2022. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg. Akkor lesz a barátom, ha soha, semmilyen körülmények között nem tudom elképzelni valamilyen okból kifolyólag, hogy több legyen, mint barát. Vagy azért, mert nem vonz, vagy azért, mert életvitel szinten kiidegel.
2022. okt. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi a tanácsokat. Akkor ez pusztán baráti kapcsolat részéről amit nem bánok, csak hogy egyre gyakrabban keres (napi többször) mostanában, ez már kicsit fura nekem.
2022. okt. 17. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!