Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most tenyleg ekkora bun lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most tenyleg ekkora bun lenne?

Figyelt kérdés

Paromnak az a baja hogy nem veszek fel telefon elofizetest az egyik hazai szolgaltatonal..neki nincs bejelentett lakcime ezert engem ostromol mar 3 napja es nem erti meg hogy nem azert nem akarok mert nem bizom meg abban hogy kifizet hanem szimplan nem akarok semmi ilyet a nevemre.. anno majd 10 eve fevetetett velem egy ilyen elofizetest az exem eshat kitalalhato hogy nem lett fizetve...

Na es ebbol akkora vergodest csinal hogy hihetetlen. A fejemhez vagta hogy bezzeg masnak felvettem meg hogy en ot gorenynek nezem.. mert neki nem eleg havonta 1-2szer feltolteni 5-5000ftal a kartyajat neki korlatlan kell.. es siman megcsinalta vona nelkulem ha tudta volna a szemelyes adataimat... Hozzateszem 5 ev es egy kozos 2 eves gyerek szulei vagyunk, kozos otthonban.

Plusz az se tetszett neki hogy elmentem dolgozni es jovohonapba mar nem 4 hanem 6 oraba fogok menni. Erre azt talalta ki hogy akkor o elmegy segedmunkasnak napi 10oraba a mostani keresete feleert es en abba a penzbe nem ferek bele mert o se fer bele mekem havi 20000ftba... Kozbe ez nem igaz fsak egyszeruen nem akarom ezt es keptelen elfogadni mindenfele kiforgatas nelkul...

Kitalalta hogy akkor legyunk kulon kasszan, ez mind szep es jo csalhogy en jovohonapba kapok fizetest, az enyemet feleltuk mar szamlak meg ilyenek miatt es o tud kikerni a fonoketol penzt en meg nem


2022. okt. 19. 23:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Es igy ezt visszaolvasva valoban egy goreny...
2022. okt. 19. 23:52
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Ki a görény?!


Közös gyerek, együtt éltek, közös kassza. A telefon létszükséglet, főleg, ahol gyerek van!

Az ilyen nem lehet vitatéma.

Ha valami baj történik, s nincs pénz a feltöltős telefonon, hogy ér el téged, vagy bárkit? Nem bízol benne, mert más már átvert?!

2022. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 harebell ***** válasza:
100%
Miért nincs bejelentett lakcíme?
2022. okt. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Követeléskezeléssel foglalkozom 5 éve. Ne vegyél fel semmit más nevére.
2022. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De miért nincs bejelentett lakcíme, hajléktalan vagy mi? Az adataid hiába tudná, arra sosem fog tudni előfizetést venni. Mondjuk így leírva, sok más gond van ott köztetek.
2022. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
2# egyetértek, gyerek jobban összeköt mint egy telefon előfizetés.. én bíznék annyira a páromban ha már van gyerek és közös kassza.. de ez nem az én kapcsolatom. Szerintem nálatok egyéb.. gondok vannak, de akkor minek kellett a gyereket legyártani?
2022. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Igazabol mindketten gorenyek vagytok. A telefonszamlasnal te. Van kozos gyereketek, es komolyan ez a telefon elofizetes a legnagyobb problemad? Igaza van, 2x5 ezerert egy honapban nek mar olyan elofizetesem van, amit nem tudok lebeszelni es 100 giga netet adnak hozza, amit meg szinten nem tudok lefogyasztani. Sokkal jobban megeri. Mondjuk en sem ertem, hogyha kozos otthonban laktok, akkor miert nincs lakcime?

Minden masban viszont o a goreny.

2022. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Hú, ez kemény. Felét se értem. Gyerek becsúszott, mi?

Szóval együtt élsz a gyereked apjával, aki amúgy hajléktalan. Nincs egy nyomorult bejelentett címe.

Nem veszel fel neki egy telefon előfizetést, de nem azért, mert nem bízol benne, hogy fizetne, hanem azért, mert a volt pasid nem fizette. Aha, logikus. Ja, nem. Maradjunk annyiban, hogy azért nem veszed fel, mert attól félsz, ő se fizetné.

Megegyeztek közös kasszában, de annyit már nem sikerül megoldani, hogy akkor pár nappal később induljon, amikor megkapod a fizetésed. Inkább hagyná, hogy éhen haljon a gyereke anyja🙄

Bocs, de ennél a szomszédommal is szorosabb a kapcsolatom. A legkisebb gondotok a telefon előfizetés. Amúgy ja, ne vegyél fel.

2022. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!