Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajoknál gyakori kifogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál gyakori kifogás olyat állítani, hogy "most szakítottam a barátommal ezért nem jönnék veled össze" vagy valami hasonló. Ez minden esetben csak kifogás?

Figyelt kérdés
Ki az aki ezt csak kifogásnak használja és ki az, akinél ez (a szerintem kifogás) tükrözi a valóságot?Az is írjon, akinél ez rendszerint egy "jó" kifogás.
2008. dec. 24. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetes,hogy mindne kapcsolat után (főleg ha sokáig tartott) kell egy kis regenerálódási idő,nem múlik el minden egyik percről a másikra (főleg,ha az illető lány csalódott) szóval nem úy megy az,h egyik kapcsolatból ki és azzala lendületből egy másikba be...szerintem...aztán kitudja...

/Szmötyi/

2008. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ! Még kiegészíteném azzal, hogy ha a palival a csaj szakított valami okból, vagy ha a pali a csajjal. Mindkettőre külön választ kérek:)
2008. dec. 24. 00:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és szeretném tudni, hogy ki milyen esetben használja, használta ezt.
2008. dec. 24. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én csak akkor mondtam et,ha velem szakított a fiú és ki voltam borulva,utána nem szívesen megy bele az ember egy új kapcsolatba...az ellenkező esetben pedig más lehet az oka...az talán tényleg kifogás

/Megint Szmötyi/

2008. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifogásként szoktam főleg használni. Akkor, ha nem akarok semmi komolyat a sráctól, de megbantani sem. Tudom, hogy nem rendes dolog, de mégis könnyebb ezt mondani, mint azt, hogy 'kopj le':D
2008. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14:13-mas válaszoló vagyok megint:D Még akkor is néha, ha hosszú kapcsolat ért véget előtte, és kis szabadságra vágyom. Szóval valóban nem akarok pasit, bárki is az.
2008. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én cska egy esetben használtam,amikor tetszettem valakinek,és ő is nagyon nekem,de egy pár nappal azelőtt lett vége a 2éves kapcsolatomnak,szóvla nálam nem kamu duma volt,tényleg igy éreztem.
2008. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ezzel foglalkozni :) akármivel is leszel visszautasítva, az egy egyértelmű: köszönöm, most nem kérek ebből..

az, h miért nem, mindenkinek a saját dolga, akármi az ok

2008. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem sűrűn lehettél visszautasítva. (az uzolsó válaszadóra gondolok)

Szerintem sokkal jobban fer dolog megmondani az igazságot.

Nem vagy az esetem vagy valami...nem pedig kifogásokat keresni.

Ez a kifogás nem is egyértelmű... biztos volt már rá példa, hogy valaki azt hitte, hogy akkor majd később próbálkozhat, de tévedett, mert ez csak kifogás és azt jelenti általában, hogy nem jössz be nekem.

Utálom a félrebeszédet.

Tisztelet a kivéelnek, akinél ez nem csak kifogás, hanem az igazság.

2008. dec. 24. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom... nekem inkább mondják ezt, mint azt pl, h: ne haragudj, nem tetszik az orrod... ne erőltessük, jó?

XDDD

és hát igen... eddig nem sikerült feleslegesen próbálkoznom, és? ettől már fikázni kell Kisszivem? inkább próbáld meg elfogadni... jobb ha visszautasítanak, mintha kihasználnak, megaláznak, stb :) boldog karácsonyt

2008. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!