Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetnénk meg a kihűlőfélben lévő vagy talán már ki is hűlt kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt és van 3 gyermekünk.

Ő dolgozik,én még a gyerekekkel vagyok itthon gyodon.

Sajnos az intimitás már régen nem része az életünknek. Úgy élünk együtt mint a lakótársak. Ő néha elmondja, hogy szeret és olyankor valóban úgy is érzem, de inkább csak mintha barátként gondolna rám. Szerinte minden szuper a kapcsolatunkban, szerintem viszont nagyon nem.

Nem tudom hogyan fogjak hozzá megmemteni valamit, ami lehet, hogy csak nekem hiányzik.


2022. nov. 7. 05:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nulladik pont: beszélj vele erről őszintén. Mond el finoman, nem vádaskodva, hogy Józsi, én X-ért és Y-ért rosszul érzem magam.

Ha ez megvan, és nincs eredmény, még annyi sem, hogy valamivel jobban igyekszik, az már nagy baj...

2022. nov. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezen már túl vagyunk. Innét tudom, hogy ő tökéletesen érzi magát ebben a kapcsolatban, neki nem hiányzik semmi.

Próbálkozik, ha már azt érzi, hogy valamiert nagyon ki vagyok borulva, de arról meg annyira lesír, hogy csak azért van, mert már nincsen jobb ötlete...

2022. nov. 7. 05:27
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Persze hogy aki elhidegul az nem azon lesz hogy szorosabbá tegye

En hq hisegulnék laposodna nekem vki pont nem arra vágynék hogy mélyeket kelljen beszélgetni es sűrítsük a programokat hanem arra, hogy hagyjon békén.

2022. nov. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "kihülésnek" is biztosan van oka. Azt kéne megtalálni. De ha nem partner ebben, hát... Jó vége nem lesz.
2022. nov. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mathus ***** válasza:
25%
a kérdésre: ha nincs szex, akkor mindig ez lesz. a nők a gyerekek után mindig igyekezetüket beletolják a srácokba, és egyszersmind ezzel takaróznak (fejfájás vagy nappalnem szindrómák). mintha a férfiak nem hajtanának 120%-on.
2022. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne panaszkodj, hanem kérdezd meg, mit tehetsz azért te, hogy legyen szex. Mi hozná őt lázba? A másik meg hogy le kell passzolni a gyerekeket egy-egy hétvégére és kiszakadni otthonról, közös, új élményeket szerezni. Ne legyen ennél mindig minden sürgősebb.
2022. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele, hogy mindent megtesz értünk és ezért nagyon hálás is vagyok. Azt viszont nagyon nehezen viselem, hogy már csak lakótársak vagyunk. Esetünkben ő nem igényli a szexet. Már azt is felajánlottam, hogy amennyiben velem van baja (híztam, fogytam, striák, inkontinencia stb), akkor keressen magának valakit, aki a kedvére való, de ezt sem szeretné. Azt mondja nem hiányzik neki a szex. Ezt olyan szempontból megértem, hogy nekem sem lenne kedvem mással, de akárhogy próbálom elnyomni, a szex hiányzik és nem csak a fizikai része, hanem a lelki is, sőt, talán az hiányzik jobban.
2022. nov. 7. 08:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Mintha magunkat olvasnám,dettó,kérdező
2022. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Őszinte leszek. Sehogy. 20 év után 3 gyerekkel már nem lesz tiniszerelem. Az élet ilyen. Lehet itt mindenféle baromságot írni hogy randizzatok meg párterápia stb... De 20 év után semmi újat nem fogtok tudni mutatni egymásnak.
2022. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Már sokszor megkérdeztem, hogy van-e valami amit ki szeretne próbálni az ágyban vagy máshol (nekem lenne, de minek...), de csak azt a választ kapom, hogy neki nem hiányzik és neki nem megy parancsra szexelni.

Nem vagyok prűd. Nyilván nekem is van néhány dolog amit nem szívesen csinálnék, de ezek eddig fel sem merültek, mert ő ezeknél kevésbé extrákról sem akar hallani, nem hogy kipróbálni.

2022. nov. 7. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!