Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Nem én fogok először szülni a páromnak, mert neki már van gyereke, és olyan szomorú vagyok emiatt hogy ezt én nem élhetem meg vele először, mi javíthatna a szomorúságomon? Egy gyerekes baratnőm is mondta hogy elsőnek

Figyelt kérdés
gyereket adni egy férfinak, milyen különleges, és másodjára már nem olyan, de persze minden gyerek ajándék és nagy öröm, úgy érzem hogy én gyászolom ezt hogy én nem fogom megélni vele, depressziós hajlamaim vannak emiatt.

2022. nov. 11. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem muszáj gyerekes férfival összejönni 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
2022. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Kezeltesd magad, vagy keress gyerek nélküli pasit. Nem mindenkinek való a gyerekkel rendelkező.
2022. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon zavar, keress olyat akinek még nincs gyereke!
2022. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy? Szerintem minden korosztályban van gyermektelen férfi. Nekem is fontos, hogy a páromnak én legyek az első menyasszonya, felesége, tőlem legyen az első (és az összes) gyereke. De én pont emiatt nem is jönnék össze olyannal, akinek ez már mind megvolt. 26 évesen kerestem utoljára párt, természetesen találtam is ilyet, sőt, egymással költöztünk össze először (mármint már külön laktunk mindketten szülőktől, de exeinkkel sosem éltünk együtt).
2022. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy elhagyjam, hanem hogy hogy kezeljem a helyzetet
2022. nov. 11. 16:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

El kell döntened mi fontosabb neked , a párod vagy az érzés amiről beszélsz?


Emészd meg, mivel már lecsúsztál a lehetőségről és nem tudod visszacsinálni.

2022. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Nos, neked az elso lesz a gyerek. A gyereknevelesi, hazassagi tapasztalataid is elsok. Igy nagy esely van ra hogy ugyanazokat az elso hibakat is el fogod kovetni mint az ex es a ferjed ugyanugy fogja majd erezni mint az elso hazassagaban.
2022. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

Kezeld úgy, hogy elhagyod!


Szerinted ha az exét elhagyta, akkor majd téged megbecsül? Ez az ember muszlim, hogy gyűjti a nőket? A normális férfinak pedig nem jut nő? Hogy is van ez?

2022. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

1. Nem a férfinek "adsz" gyereket.

2. Minek jöttél össze gyerekes palival?

2022. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Az meg hagyjan hogy nem toled lesz az elso gyerek. Az lesz a szep amikor benazol a gyerekkel es o kiveszi a kezedbol hogy megoldja, mert szerinte neki van mar tapasztalata. Azt fogja csinalni ami szerinte az elso gyereknel nala bevalt es minden hibat ki akar javitani ami nem. A ti gyereketeken, ugy hogy a regi gyerekbol fog kiindulni ( ex szindroma) mindig. De az lesz a gaz, ha igazabol ugy akarja csinalni sajat szaja ize szerint a dolgokat, ahogy az elso asszony nem engedte. Most masodik hazassagban azt akarja majd hogy vegre az o akarata ervenyesuljon a gyereknevelesben. Azon lehet am jokat veszekedni majd.
2022. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!