Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Befejeznétek-e ezzel a nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznétek-e ezzel a nővel a kapcsolatot végleg?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt "elvileg", 40-es korosztály vagyunk. 1 év után megkértem a kezét,akkor örült neki.De nem hordta a gyűrűt soha.Nem akart elköteleződni.Összeköltözésről se akart hallani.Így az eljegyzést sztornóztam.Együtt maradtunk.Ápolónő,és van hogy hetente egy napja lenne csak rám,olyan a beosztása is.Viszont ha kollégákkal buli van (mint ezen a héten szombaton),a bulit választja,nem engem.Most megharagudott rám,mert szóvá tettem,hogy magányosnak érzem magamat mellette, ezen a héten is csak pár órát lenne velem.Hullámzó volt a kapcsolatunk mindig.Ha több időt töltött velem,akkor úgy éreztem,hogy összetartozunk.Amikor jött megint,hogy egész héten munka,és a végén bejelentette hogy céges bulira megy,ott is aludt,onnan ment reggel dolgozni.Szóval kiakadtam,ez volt 1 hónapja.Azóta lassan rendeződött minden,én is elfelejtettem,hogy ezen kiakadtam,.....most megint ugyanez van.

Lenne más kapcsolatom,ha nem lennék szerelmes még mindig belé.Van 2 nő is, aki állandóan fűz."Mit szeretek én ebben a nőben? Mellette boldog lennék,azt megígéri nekem." ...és én is ma megkérdeztem magamban, mit szeretek én ebben a nőben,amikor azt érzem,hogy nincs közös jövőnk.



2022. dec. 6. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Igazából ezzel most csak aláírtad amit írtam rólad. Egy tini simán eldobja az életét, vágyait, igényeit, jövőjét egy szerelem miatt, de felnőtt emberként már megtanuljuk, hogy a szerelem marhára nem elég egy kapcsolathoz és néha az érzelmeink ellen kell cselekednünk, ha normális életet akarunk. Ha te ezt még mindig nem érted az csak téged minősít.
2022. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11/11 A fa...t!! Ez egy baromság! lelki sivárság van benned,ha így gondolod.Egy igazi kapcsolat csak úgy működik jól,ha van kémia.A kémiához pedig szerelem kell.

Ezt jó ha megtanulod. Mégis csak te vagy a tini ezek szerint. Ne oszd az észt akkor!

2022. dec. 6. 13:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Én nem akarok beszállni a vitába, de a te eseted is egyértelműen rávilágít, hogy a szerelem önmagában nem elég.

Hiszen te szereted ezt a nőt, de mire mész vele?

Pont hogy panaszkodásból áll az egész kérdésed. Akkor ezek szerint elég a szerelem? NEM.

Egy jó párkapcsolathoz sok minden másnak is klappolnia kell két ember között. És még akkor is ott az a faktor, hogy mindehhez két ember kell.

Te hiába teszel meg mindent egy kapcsolatért ha a másik sz*rik rád. Persze kell a kémia....., de mit ahogy láthatod ezzel nem sokra mentél hosszú távon.

A másik két nőről meg annyit, hogy elárulom nem jó pótléknak lenni....

Tehát ha szakítasz és "leakasztod a fogasról" valamelyik talon csajt, akkor azzal mire mész? Igen, lesz darabra egy pótlékod, de rögtön szeretni is tudod az új nőt? Minden szép és jó lesz?

Az miért nem opció, hogy egy kicsit egyedül kellene lenni és tisztába kerülni az érzéseiddel, a jövőképeddel, a céljaiddal, és azzal hogy ki az a személy aki alkalmas arra, hogy veled menjen közösen ezen az úton.

Így elmondásod alapján nem a jelenlegi barátnőd az, az biztos. De a "talon rajongók" sem biztos. Nem kell kapcsolatfüggőnek lenni, hanem el kell tudni gondolkozni azon, hogy ki a megfelelő személy aki tud (és akar is) azonosulni a te életeddel.

2022. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Együtt sem éltetek. Hogyan kérted meg akkor a kezét? Hogy képzelted egyáltalán? 40 x évesen???? Ez egy laza kapcsolat volt, nem komoly párkapcsolat.


Nekem úgy néz ki , hogy Te képzetél ebbe a kapcsolatba többet, mint ami.

2022. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13,14! Jó,elfogadom. Ebben igazat adok neked.

naiv voltam, mert amikor eljegyeztem,akkor együtt terveztük az összeköltözést, és mindent. Csak ő visszakozott.Megijedt,mert akkor már nem szingli.Valóban,ezt már én is így látom.Bezáródott volna egy kapu.

Azért mondta azt még 2 év múlva is,hogy ő még nem érzi úgy hogy össze akarna költözni.Neki van egy saját kis háza egy közeli faluban.

Van egy nagyfia, 21 éves. Már dolgozik,jól keres.A fiának van egy barátnője és ezt a kis házat ők be is lakták,szóval éreztetik,hogy ők ott ketten jól el vannak, anyuka csak azért kell,mert a fia nem hajlandó a ház körül csinálni semmit. Még a kukát se teszi ki a ház elé.Anyuka jó ha otthon van néha,amikor kellene valami jót enni, vagy mosni kellene, vagy takarítani már.....,anyuka pedig főz, takarít,mos, kiteszi a kukát.

igen, én képzeltem ebbe a kapcsolatba többet.

Leakasztani valakit??? Hmm. Igazából az egy kompromisszum. Vagy elfogadom,vagy nem.Új nőt keresni is hosszú folyamat, mert nem tudunk azonnal mindent a másikról,nem tudunk csak bizonyos idővel dönteni,hogy ő megfelel-e vagy nem.

2022. dec. 6. 14:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Van egy nő, aki évek óta vár rád, rád vár. Hátha egyszer majd kell neked. Ha lejössz a mostani barátnődről. Akit igazából szeretsz. Nem a várakozót. Ha jól értem, az ő szerelmét majd csak elfogadnád. Megalkuvó ő?
2022. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16! az ő hibája miatt ért akkor véget a közös történetünk. (Nem félrelépett.) Nagyon megbánta azóta, és szeretné jóvá tenni, szeretne egy lehetőséget. Lehet,hogy megadom neki,hiszen jól megvoltunk, és anno szerettem is. Igen, újra vissza kellene szeretnem belé.Ki tudja mit hoz a jövő.....,vele működött sokminden,ami ezzel a nővel nem.
2022. dec. 6. 15:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!