Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér nektek vagy nem?

Figyelt kérdés

Párommal együtt vagyunk 4 éve, már a menyasszonyom. Munkahelyén 90%ban fiúkkal dolgozik, néha összeülnek , iszogatni , szülinapozni stb, összetartó csapatuk van. Ilyenkor általában vannak fiúk/ lányok vegyesen. Viszont van, hogy csak szimplán a fiúk iszogatni elmennek egy bárba/kocsmába, szokták hívni páromat is, legutóbb elment pár fiú munkatársával. Haverom szerint ez “megengedhetetlen” és biztos a tudtára adta volna a barátnőjének, hogy ne menjen. Engem is zavar valamennyire, de próbálok nem feszültséget okozni, nyílván mondtam páromnak, hogy nem örülök az ötletnek, de elment végül.

Haverom szerint nem foglalkozik azzal, hogy én mit gondolok, azt csinál amit akar, magasról tesz arra, hogy én mit gondolok.

Igazából haverom szerintem eltúlozza, hiszen attól, hogy a párod nem irányíthatod az életét, illetve nem mondhatod meg hova mehet hova nem.

Mit gondoltok erről?


2022. dec. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha valami megakar csalni valakit stb akkor megteszi

Teljesen mindegy hogy elengeded e vagy sem

Őszinte veled, gondolom nem adott okot arra hogy bizalmatlan legyél, így én abszolút nem problémáznék ezen.

Egy egészséges félelem mindenkiben van ha a párja ellenkezőneműekkel megy valahova.

Nem kell eltúlozni.

Nekem belefér mert bízok a páromban.

Annak nem örülnék ha kettesben találkozgatna valakivel. De így nem zavar.

2022. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ma mar nem divat korlatozni a parunkat. Vannak fiu lany baratsagok.

Maskor meg olyat se mondj,h nem orulsz neki.


A baratod leragadt a videki beszukult buta mentalitasnal,ami a kapcsolat rovid veget hozna.

2022. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Az én bizalmamat annyiszor megtörték már, hogy nem is kezdenék komoly kapcsolatba olyannal, aki ennyi ellenkező nemű kollégával dolgozik.

Persze én extremen sérült vagyok.

2022. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

ugyanilyen helyzetben vagyok.

semennyire nem zavar. aki képes lenne amiatt megcsalni, mert céges kocsmázáson a sok fiú közel az egyiknek nem tudott ellenállni, az előbb-utóbb megcsalna akkor is, ha női munkahelyen dolgozna.

viszont én is elvárom, hogy a csajhaverjaim felé ne féltékenykedjen.

2022. dec. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebbe semmi rossz, ha a ti kapcsolatotok nincs elhanyagolva, megvan a bizalom stb.

A haverodnak láthatóan vannak bizalmi problémái, de azt ne azzal vezesse le, hogy a te kapcsolatodba szól bele.


Félreértés ne essék, nem gondolom, hogy a kapcsolatot ha épp úgy van, ne lehetne barátokkal megvitatni, de ha köztetek minden oké, akkor ő ne kavarjon bele.

2022. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.. hadd fejtsem ki erről a gondolataimat!


1. Normális körülmények között a barátnő/feleség nem egy tulajdon, hanem egy társ. Egy emberi lény önálló személyiséggel és szabad akarattal. Aztán ezt vagy elfogadja a másik, vagy nem. De már rég rossz az, amikor valakinek úgy kell "megengedni" valamit. És elég szomorú, hogy van, aki ebbe bele is megy.


2. Normális körülmények között egy párkapcsolat nem zárja ki a barátságot. A barátság pedig nem nemiségen alapul. Persze, vannak barátságra képtelen személyek, akik legfeljebb a potenciális dugópajtit látják a másikban, de azért fejlettebb szociális készségekkel bíró embereknél bizony létezik a barátság fogalma.


3. A hűség nem alkalom kérdése. Aki csak azért nem lép félre, mert úgy le van korlátozva, hogy esélye se lenne rá, az nem jelent hűséget. Én egyébként személy szerint nem is tudnék boldog lenni, ha tudnám, hogy a "párom" csak azért van velem, mert nincs alkalma lelépni mással. Ha pedig nem figyelteted egész nap, akkor tök mindegy, hogy "elengeded"-e vagy sem, ha mással akar lenni, megtalálja a módját, hogy mnással legyen. Ha pedig nem akar mással lenni, akkor nem lesz mással. A képlet ilyen egyszerű.


4. Bizalom. Valahogy ennek kéne egy kapcsolat alapjának lenni. Persze, nyilván, ehhez meg- és ki kell ismerni egymást. Tényleg vannak, akik képtelenek a hűségre, és olyanok is, akik egyszerűen nem a megfelelő ember mellett vannak. (Bár aki gerinces, az ebben az esetben sem fog megcsaláshoz folyamodni, ha valaki nem boldog egy kapcsolatban, arra vannak tisztességes megoldások is.) De ha bízok valakiben - vagy inkább: megbízunk egymásban -, akkor tudom, hogy nincs mitől félnem. Ahogy én sem akarom megfektetni a munkatársaimat, úgy ő sem akar lefeküdni az ő munkatársaival. Ha meg valakinek ez nem fér bele, akkor keressen olyan barátnőt, aki nem akar, vagy nem tud a párkapcsolat mellett baráti, haveri viszonyt fenntartani. Mert ilyen is van.

2022. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!