Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor valamelyikőtök szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valamelyikőtök szakítás után elköltözött, azt úgy tettètek, hogy a másik is otthon volt, vagy amikor nem?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja szenvedünk szakítás után egy lakásban, èn szakítottam a barátommal. Kemény időszak volt, volt, hogy kèt koszos pohár miatt a konyhában, bejött az èn szobámba számon kèrni engem, hogy újabban idegen fèrfiakat hozok fel?! Kb hetente egyszer talált okot, ami miatt balhèzzon, de engem nemigazán hagyott szóhoz jutni. Ezen kívül mindig kitért az utamból, legtöbbször nem is láttuk egymást.

Köszönni sem köszön, ha véletlen mègis.

Ebből kiindulva gondoltam, hogy olyan hamar le akar majd lèpni, ahogy csak tud. Ma van a hivatalos költözési napja, de mèg alig pakolt össze valamit.. Gondoltam eddigre már minden az autójában lesz, ès úgy megy el, hogy èn is itthon legyek, ès szemèlyesen visszaadja a kulcsokat. Nekem ez így lenne korrekt. De úgy nèz ki, megvárja, amíg elmegyek dèlutánosba, ès akkor áll neki összepakolni. Ez így már kicsit frusztrál. Ès gyerekesnek is tartom.

(Nem volt semmi megcsalás, hazudozás, vagy ilyesmi a szakítási okban, egyszerűen nem voltam már egy jó ideje a prioritásai között, semmilyen szempontból, ezt elègeltem meg.)


Aki volt így, nálatok hogy zajlott?

Köszi

N/27


2022. dec. 12. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És te miért nem nyitod ki a szád, és kérdezed meg tőle, hogy mikor szedi össze a cuccait és mikor adja vissza a kulcsokat (a kezedbe)?

Csak játszmáztok mind a ketten.

Nem találgatni kell, hogy mit mikor csinál, hanem konkrétan rákérdezni.

2022. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

Változó.

Egyik kipakokta a cuccaim elvittem.otthon volt. A haverja vigasztalt(bevettr másoktol hogy csalnám, engem meg sem kerdezett)


Masikkal mindog mikor isszevesztunk mindig elpakolt aztan vissza. A nemtom hanyadik szakitasnal már röhögtünk azon hogy tiszta dedo vagyunk. Mindog otthon voltam mikor pakol.


Ugyanez megy kb a barátommal is. Elpakol aztan vissza megint elpakol megint vissza. Vele mondjuk eléggé drámaiak a dolgok neha rendor is kell. Vele nem röhögünk szakitaskor:D

2022. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Úgy tette exem. Exanyósékkal elbúcsúztunk, ő is csak annyit mondott, h ha màshogy alakul, jobb lett volna. Természetesen hazudott 🤣😂😂😂
2022. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ő nem fog onnan elmenni, várja az akciót tőled. Bár én inkább egyedül pakolnék össze...aztán a fogkefédet belemártanám wc-be, biztos ami biztos a rúzsodat is...csak vicceltem :DD
2022. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én ilyen labilis embernél félnék, hogy kárt tesz egyedül a lakásban vagy olyan cuccot visz el, ami a Tiéd vagy ahogy a 4-es írja...


Azért a fogkeféd vidd magaddal vagy vegyél újat (csak a biztonság kedvéért).


Mindenképp ülj le és beszéld meg vele a költözési forgatókönyvet, még azelőtt, hogy elindulnál dolgozni!

2022. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után még továbbra is együtt élni 1,5 hónapig?? Srácok itt valami nagy gond van a fejben.. Én azonnal kiraknám vagy én mennék. Tudod mikor nézném tovább a másik fejét..
2022. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os, sajnos ez nem ilyen egyszerű. Lakást találni is nehèz. Illetve nem volt olyan ok a szakításban, ami miatt azonnal ki akartam volna vágni az utcára. Gondoltam tudjuk mi ezt felnőttkènt kezelni. Hát mègsem annyira.

Bár egy korábbi szakításnál, amikor én költöztem, inkább mentem azonnal és meghúztam magam egy ismerős félszobájába, amíg nem találtam sajátot..

2022. dec. 12. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!