Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselted hogy az elvált párodnak mindig ott marad a családja? Hogy a gyerek/gyerekek miatt a családja párod egész családjával(testvérei,nagyszülők) jóba vannak? Ezt hogyan lehet elfogadni?

Figyelt kérdés

Mindig ez a válasz hogy ezt el kell fogadni és tudtam mit vállalok, de ez az elfogadás hogy megy könnyen? Mi segít benne? Évek óta elvalt a párom, előttem több kapcsolata is volt, én úgy érzem magam mint kb egy szerető, családja van, és én vagyok a punci, de ez tényleg így van?

Szokta mondani hogy engem is szeretne elvenni, és gyereket is akar



2022. dec. 13. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Otthagyni azonnal, ha így érzed
2022. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Inkább keress fel szakembert, ha így érzel.

Miért nincs ömnbizalmad?

2022. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Messze laknak, így könnyebb volt, meg a gyereken kívül nem keresi őket a férjen. Általában évente egyszer eljönnek, mert nekik is élnek itt rokonaik, olyankor minket is meglátogatnak, megiszunk egy kávét, beszélgetünk egyet a mamiékkal, utána mennek a dolgukra. Nekem ez a része nem volt nehéz. Mivel a felesége sem volt az anya, nem is voltak együtt sokáig, így ez a része sem bántott. Az első 2-3 évben azért volt bennem para, hogy egyszer úgy jön haza, hogy kibékülnek, mert mégis mit mondhattam volna? Hogy ne béküljön ki a gyereke anyjával? Aztán úgy voltam vele, hogy lesz ami lesz, az idő eldönti. Így 12 év után már nincs bennem semmilyen rossz érzés. Ennyi ideig amúgy sem lehetne gyűlölködni, ha akarnánk sem.
2022. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel. Én vagyok a felesége, vannak gyerekeink, a család sem igazán tartja a kapcsolatot vele/uk(nem miattunk?). Ő a múlt, mi a jelen és a jövő.
2022. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ki kell szállni belőle.

N

2022. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Ez lenne a normális.

N

2022. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem így van, akkor sajnos el kell beszélgetni mindenkivel. Én biztos nem turném ha egy ex aki már a múlt nonstop jopofizna a férjem családjával. Más ha 1 egyszer köszöntik egymást vagy bármi. Arról az exrol is sokat elmond a dolog, aki az ex férje családja nyakán log mindig.En is elvaltam, nem megyek és nem beszélek havi szinten exanyossal, sem ex sogorral. Ez nekem beteg... Aki ilyet csinál az egyedülálló, vagy nem fogta fel, hogy vége.
2022. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!