Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdeznétek, hogy beszél-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdeznétek, hogy beszél-e mással?

Figyelt kérdés
Párommal volt egy vitánk, el mondtam neki, hogy nem mutatja ki azt, hogy szeret és ez zavar. 3 napja elment egy buliba, azóta fura, jobban bújik, illetve csinálja azokat a dolgokat amiket mondtam neki mit hiányolok( ez azért is lehet mert elgondolkodott), viszont a telefonján ha írnak neki és ott vagyok, nem olvassa el csak amikor tudja, hogy nem figyelek vagy amikor már máshol van/vagyok. Előtte sem olvasta el mindig, viszont általában munkatársaival beszélt, amiről tudtam, szóval nem volt gáz ha látom, most viszont mintha nem szeretné, hogy lássam. Tegnap filmezés közben jött egy üzenete, elvette az asztalról a telefont, és az ölébe rakta, közben láttam, hogy figyeli, hogy figyelek-e, amikor ránézett a telefonjára és pont odapillantottam ennyit mondott, "jó késő van már", itt már sejtettem, hogy itt van valami, viszont az is lehet, hogy csak magamnak beszélem be mivel volt pár vitánk mostanában. Ti megkérdeznétek, hogy legyen őszinte, hogy beszél-e valakivel vagy hagynátok a fenébe és lesz ami lesz? Nyilván zavar a dolog , eleve az is, hogy nem bízom meg benne, viszont a múltban történt már hasonló, azóta eléggé instabil vagyok ilyen téren. Ha rákérdezek szerintem fix letagadja vagy azt mondja, hogy csak azokkal beszélt akikkel eddig, viszont van egy munkatársa aki eléggé gyanús nekem, így ennyivel le is tudná. Megmutatni nem hiszem, hogy ideadná, hogy nézzem meg nyugodtan, ha ide is adná és nem látok semmit akkor megint jön egy vita, hogy nem bízom benne.
2022. dec. 19. 18:57
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
87%
Max azt kérdezném meg, h jó volt- e félreb@szni.
2022. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
87%
Ezt mindenkepp meg kellene beszelni
2022. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Kezdd el fejleszteni magad , sportolj tanulj hagyd a fenébe a kapcsolatotokat 1 hónapig hidd el vallani fog.
2022. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem vagyok hülye, gyanús az egész egyébként. Ezért akarom kideríteni az egészet.
2022. dec. 19. 19:32
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Úgysem vallaná be de mivel volt hasonlóban részem 100% hogy van vmi
2022. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Végigolvastam a kérdésed, és igazából ennél a pontnál bizonyosodott be az, hogy szinte fixen beszélget mással: "viszont a múltban történt már hasonló"


Elég egyértelmű jeleket ad arra, hogy van valaki a háttérbe, mert, ha nem így lenne, akkor nem figyelné azt, hogy te mikor figyeled őt, nem válaszolna titokban stb.


Ezt vele kell megbeszélned, de én ezek alapján azt mondanám, hogy 100%, hogy nem hűséges hozzád.


Aki 1x megtett valami durvább dolgot egy kapcsolatban (pl megcsalás. Hasonló lehet, mint ami most zajlik nálatok), azt másodjára is megfogja.

2022. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem volt megcsalás, csak olyannal beszélt aki egyértelműen akart valamit, és a képembe hazudott, hogy már nem beszélnek.
2022. dec. 19. 19:43
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Átvitt értelemben értsd, amit írtam.

Megcsalás, hűtlenség, mással való beszélgetés.

Egyértelmű, hogy titkol valamit.

2022. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogyan buktassam le?:)
2022. dec. 19. 19:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy megcsalt vagy se, az a fontos, hogy arra készült és készül.
2022. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!