Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez női provokáció? Este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez női provokáció? Este barátnőm mondja már 9 órakor kapcsoljam ki a tv-t mert aludni akar, levettem neki egész halkra.Után neki vágta a c vitaminos dobozt,de ezzel idáig nem volt probléma mindig aludt Mi történt vele egyszerüen nem akartam elhinni

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Annyira hihetetlen, hogy egyszerűen csak zavarta a tévé az alvásban?
2023. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Férfi vagyok, de engem is zarvarna a tv, nem tudok aludni mellette.

Kicsit jobban kéne tisztelned a párod!

2023. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Női provokáció... már annak is puncija van?
2023. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És akkor olyan valótlan dolgokat vág a fejemhez hogy az előző párkapcsolatában az a férfi ugyan megverte de legalább kikapcsolta a tv-t es finomat főzött de hisz tudom soha nem laktak együtt max hétvégén
2023. jan. 4. 12:59
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Nemcsak a hang, hanem a kép villogása is zavaró.

Míg alszik, menj ki és főzz neki valami finomat.

Legközelebb cseréltek. Te alszol, ő főz.

2023. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Aha és főzni, vagy aludni nem szokás hétvégén? Vagy a tv kikapcsolása lehetetlen szombaton és vasárnap? Nem értem hol függ össze az, hogy az előző pasi mellett tudott aludni és főzött neki valami finomat.

Én a villódzás miatt nem tudok aludni. Vagy, csak ha nagyon fáradt vagyok. Szóval, hiába halkítja le valaki mellettem.

2023. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, eddig is zavarta a tévé meg hogy egy kérését nem vagy hajlandó teljesíteni, csak épp megpróbálod okosba' sunyítva kijátszani (tehát annyi nincs benned, hogy azt mondjad, "bébi, nekem a tévé fontosabb, nem fogom kikapcsolni"), csak most pattant el nála végleg a cérna. Amúgy meg attól, hogy agresszív volt a másik és keveset találkoztak, simán lehetett, hogy főzött és lekapcsolta a tévét (attól még az agresszió nem oké), és jaj, biztos hazudik... szereted te egyáltalán ezt a csajt, hogy leszarod, amit szeretne és még hazudósnak is beállítod, vagy csak örülsz bután vigyorogva, hogy végre van kibe törölnöd a farkad?
2023. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, melyikőtök az éretlenebb, de hogy még a leggagyibb "problémát" sem tudjátok megoldani, az gáz. Mi a fenének vagytok ti együtt? Tök éretlenek vagytok ehhez.
2023. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a fény zavaróbb, legalábbis ilyen fehérzaj gépek léteznek, de "fehérfény" nem.
2023. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha verték nem csodálom hogy hozta magával ezt az agresszív stilust.. lehet úgy beszéltek egymással mint két kocsis.. az emberekre rá ragad az amiben sokáig éltek .
2023. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!