Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, vagy csak “kényelmes” vagyok neki?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy a párom valóban a személyiségemért/önmagamért szeret, vagy egyszerűen csak “kapóra jöttem.”

Ez úgy merült fel bennem, hogy alapból kapcsolatfüggő a párom, nem volt még olyan, hogy huzamosabb ideig ne lett volna valakivel. Volt egy exe, aki elvileg nagyon rosszul bánt vele.

És rögtön utána, előttem is volt egy csaj, akiért majdnem fél évig oda volt, majdnem összejöttek, csak aztán a lány megharagudott rá, és nagyon kiosztotta. Már az összeveszésük után másnap megkeresett a párom (tudta, hogy már régóta tetszik nekem), teljesen kiöntötte nekem a szívét, hogy vele hogy elbántak a lányok, és mindenki eldobja őt, és semmi másra nem vágyik, csak legyen már egy ember, aki végre kitart mellette. Igazából még nem is ismert, de már aznaptól, az első perctől fogva úgy kezelt, hogy mi együtt vagyunk, megcsókolt, kézenfogva mentünk. Azt mondta elege van már abból, hogy állandóan drámáznak vele, és annyira jó, hogy velem minden olyan könnyed és egyszerű stb…és agyba-főbe velem akart lenni, de itt igazából még csak 1 hete ismert. És nemrég derült ki, hogy amikor összejöttünk, azt mondta rólam másoknak, hogy “tök jó vele, jó társasága van, nagyon népszerű a csaj, de mégsincs elszállva magától, végre már egy kis nyugalom van, lehet vele menni bulizni, nem féltékenykedik.”


Azóta is megvagyunk, de igazából önmagáról kb. semmit nem oszt meg velem, nagyon jóba lett a barátaimmal, eljárunk ide-oda (főleg társasággal) esténként együtt vagyunk stb…



2023. jan. 7. 21:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nincsenek nagy igényeim, és legutóbb a szemem láttára csipkelődött azzal a lánnyal, akivel összeveszett előttem…és én nem mertem szólni emiatt, de úgy érzem én csak úgy kielégíten a függőségét, hog ykapcsolatban lehet és jó programokat csinálunk, lett sok barátja, néha szexelünk, nem faggatom a gondolatairól, “menőzhet velem”, de úgy igazán én, mint ember nem fogtam meg…(ráadásul az a csaj egész más mint én vagyok) Igazam lehet?
2023. jan. 7. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Túlgondolod.
2023. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazad van. Kapcsolat és kényelem függő...
2023. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember önös erdekbol van a másikkal elsősorban. Es azt vagy kielégiti a másik vagy nem.

Sok nő is pl azert keres komolyan normalisat mert azokra lehet alapoznipl drogosak stb meg ki vannak szórva.

Mindenki a saját igényeit nézi

2023. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!